Kulaklık önerisi

Hangisi?

• Sony WH-CH 500

• Sony MDRXB550APB.CE7

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

GBorl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba değerli forum takipçileri, 200tl bütçem var (max) iki Kulaklık arasında gidip geliyorum yalnız kullanacağım alan rock tarzı müzik ve video vs. İzleme o yüzden soruyorum fiyat farkları pek yok gibi zaten
“özellikle deneyimlemiş olanlar yazarsa çok sevinirim, kablosuz ve kablolu ikisinide daha önce denemiş kişiler”

▶️Sony WH-CH 500
▶️Sony MDRXB550APB

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ya da bunlardan birisini almayı kararlaştıran kişiler neden seçtiler yazarsanız sevinirim

Ayrıca jbl nin t450bt kulaklığı nasıl, wh ch500’e kıyasla

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,172
Merhaba değerli forum takipçileri, 200tl bütçem var (max) iki Kulaklık arasında gidip geliyorum yalnız kullanacağım alan rock tarzı müzik ve video vs. İzleme o yüzden soruyorum fiyat farkları pek yok gibi zaten
“özellikle deneyimlemiş olanlar yazarsa çok sevinirim, kablosuz ve kablolu ikisinide daha önce denemiş kişiler”

▶️Sony WH-CH 500
▶️Sony MDRXB550APB

Ya da bunlardan birisini almayı kararlaştıran kişiler neden seçtiler yazarsanız sevinirim

Ayrıca jbl nin t450bt kulaklığı nasıl, wh ch500’e kıyasla

Kulakiçi almama sebebiniz nedir:)

MrKadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
371
Siz bilirsiniz alttaki daha iyi gorunuyor

Reaksiyon puanı
5,172
Bi ara sık kullanmamdan, kısa süreli kullanımda bile kulaklarımı acıtıyor ilk defa kulaküstü deniceğim içinde danışıyım dedim ☺️

Tam ayrıntısını bilmiyorum ama kulak içi kulaklıkların sürücüleri küçük olduğundan ses cümbüşü olarak daha dar bir yelpaze sunsada, hava girişleri daha dar ve kontrollü olduğundan bass lar çok daha dolgun ve derinden gelir. (Eğer ki kulak içi kulaklıkların hava girişini tıkarsanız bas lardaki farkı anlarsınız) Bu yüzden oyun veya ses işleri ile uğraşanlar genelde kafa üstü kulaklık tercih ederken kulaklığı müzik dinlemek için kullananlar (kullanım rahatlığı açısındanda düşünerek) kulak içi tercih eder. Bence sizde kulakiçi tercih etmelisiniz

GBorl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tam ayrıntısını bilmiyorum ama kulak içi kulaklıkların sürücüleri küçük olduğundan ses cümbüşü olarak daha dar bir yelpaze sunsada, hava girişleri daha dar ve kontrollü olduğundan bass lar çok daha dolgun ve derinden gelir. (Eğer ki kulak içi kulaklıkların hava girişini tıkarsanız bas lardaki farkı anlarsınız) Bu yüzden oyun veya ses işleri ile uğraşanlar genelde kafa üstü kulaklık tercih ederken kulaklığı müzik dinlemek için kullananlar (kullanım rahatlığı açısındanda düşünerek) kulak içi tercih eder. Bence sizde kulakiçi tercih etmelisiniz
Değerlendiricem, teşekkürler ?

GBorl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam samsungun level u’su var kullandıysanız ya da bi tecrübeniz varsa önerirmisiniz.

Reaksiyon puanı
5,172
Hocam samsungun level u’su var kullandıysanız ya da bi tecrübeniz varsa önerirmisiniz.
Bu kulaklık malesef samsungun kullanmadığım nadir kulaklıklarından biri ama eğer bluetooth kulaklık alırsanız kulakiçi almayın. Zaten bir çok kulaklığın aptx hd desteği yok sonra bluetooth ta çok kayıp oluyor.

GBorl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Philips de alabilirsin
Evet şuan modellerine baktımda philipsin bluetoothlu kulaklıklarını bulamadım, kablolu varda telefon için alıcağımdan iphone 7’de jak girişi yok.

Bu kulaklık malesef samsungun kullanmadığım nadir kulaklıklarından biri ama eğer bluetooth kulaklık alırsanız kulakiçi almayın. Zaten bir çok kulaklığın aptx hd desteği yok sonra bluetooth ta çok kayıp oluyor.
Hiç fikrim yokken şuan bi fikir sahibi oldum, yorumlarınız için teşekkürler

Son düzenleme:

aylabusracimen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Fiyatlarından tam emin değilim bütçeye uygun mudur fakat ben kullandığım için ve gayet rahat olduğu için Jabra Kulaklık öneririm.

Son mesajlar