Kulaklık Kablosu

Bu konuyu okuyanlar

MYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
KULAKLIK MODELİ : RAMPAGE RM K27 X-JAMMER
WhatsApp Image 2020-12-23 at 15.10.04 (1).jpeg

Merhaba, kulaklığın kablosuyla ilgili bir sıkıntım var, fotoğrafta görüldüğü üzere kulaklığımın kablosu aşırı derece dolanıyor ve kullanırken zorlanıyorum. Neredeyse her şeyi denedim kablo yeniden eski haline dönüyor ve dolanıyor. Aynı günde aynı ürünü alan arkadaşımda böyle bir sorun oluşmadı muhtemelen benim aldığım ürünün
kablosunda bir sıkıntı var. Resimde görülen masaya bile bantladım, bu sefer bantlamadığım kısım dolanmaya başladı, eğer o kısmı bantlasaydım arkama yaslanacak kadar bile bir kablo uzunluğu kalmıyordu bana. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
KULAKLIK MODELİ : RAMPAGE RM K27 X-JAMMER
Ekli dosyayı görüntüle 130704
Merhaba, kulaklığın kablosuyla ilgili bir sıkıntım var, fotoğrafta görüldüğü üzere kulaklığımın kablosu aşırı derece dolanıyor ve kullanırken zorlanıyorum. Neredeyse her şeyi denedim kablo yeniden eski haline dönüyor ve dolanıyor. Aynı günde aynı ürünü alan arkadaşımda böyle bir sorun oluşmadı muhtemelen benim aldığım ürünün
kablosunda bir sıkıntı var. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?
Düz yapıp halının altına koyun.

MYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Düz yapıp halının altına koyun.
1. Halı yok
2. Halının altına koysam bile kulaklığın kablosu yine boşta olacak boşta kalan kısım dolanacak. Masaya bile bantladım kulaklığın kablosunu en son çok kısa bir yeri bantlamadım kulaklıkla bilgisayar arasında kalan bir bölümü bantlamadım kullanabilmek için orası dolanmaya başladı.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
1. Halı yok
2. Halının altına koysam bile kulaklığın kablosu yine boşta olacak boşta kalan kısım dolanacak. Masaya bile bantladım kulaklığın kablosunu en son çok kısa bir yeri bantlamadım kulaklıkla bilgisayar arasında kalan bir bölümü bantlamadım kullanabilmek için orası dolanmaya başladı
bende yaşadım herhangi bir çözümü yok sadece azaltabiliyorsun

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Birde sorun aynı ürünü alan arkadaşımda yaşanmazken benim ürünümde yaşanıyor. Çok garip..
tavsiyem kendin iyice düzle ondan sonra birşeyin etrafına düzgün ve sıkı şekilde sar. sorunun düzelmese bile azalır

MYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tavsiyem kendin iyice düzle ondan sonra birşeyin etrafına düzgün ve sıkı şekilde sar. sorunun düzelmese bile azalır
İnternette bir çözüm buldum aslında. Kulaklığı kablosundan tut baş aşağı sarkıt kendi kendine döne döne açılsın kablosu diye bir yazı okudum. Denedim, gerçekten işe yarıyor fakat birkaç saat sonra yeniden aynı şekilde dolanıyor. Kablosundan tutup baş aşağı sarkıtırsam sürekli kablosunda bir sorun çıkar muhtemelen temassızlık vs.