Kulaklık çıkınca Zoom'dan ses gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Hayri Potter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar. Uzaktan eğitim sebebiyle Zoom kullanıyorum. Zoom'u bazen kulaklıkla bazen de hoparlörle kullanıyorum. Ama kulaklıktan hoparlöre geçince ses 1-2 saniye sonra gidiyor. Eğer kulaklıkla başlamazsam ses hoparlöre gidiyor. Bu arada laptop kullanıyorum, hoparlör bilgisayara bağlıdır. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

SalahEfsoBir

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Merhabalar. Uzaktan eğitim sebebiyle Zoom kullanıyorum. Zoom'u bazen kulaklıkla bazen de hoparlörle kullanıyorum. Ama kulaklıktan hoparlöre geçince ses 1-2 saniye sonra gidiyor. Eğer kulaklıkla başlamazsam ses hoparlöre gidiyor. Bu arada laptop kullanıyorum, hoparlör bilgisayara bağlıdır. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Galiba kulaklığın kablosunu çıkarmalısın

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Zoomda mikrofon logosunun üstünde bir yerlerde bir yukarı bakan ok gibi bir şey var.Ona tıkla ordan Hoparlör kısmından hepsini dene.Kaç tane höparlor çıkışı varsa onlar orda yazar.Hangisinden çıkmasını istiyorsan onu seç.

Hayri Potter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Zaten ses hoparlöre geliyor ama 1-2 saniye sonra gidiyor yani hoparlörü görüyor.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
O 1 2 kere bende de oldu cikar tak duzelir