Kulaklık almak istiyorum, düşük bütçeli ama sağlam

Bu konuyu okuyanlar

Lulyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam bir kulaklık canavarı olan beenn, kulaklık almak istiyorum ama şu kablosuz kulaklıklardan. Hiç kullanmadım ama çok merak ediyorum. Slicksy'i duydunuz mu hiç önerir misiniz? Fiyatları uygun, helede ayda en az 1 kez kulaklık patates eden bir tip olduğumdan, 2 yıl sınırsız değişim yapıyorlarmış belki biraz ona tav olmuşta olabilirim? Alayım mı ne dersiniz? Artık gerçekten sürekli kulaklık patates etmektende, kulaklığa para vermektende bıktım :( :( :(

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,643
Bunu öneririm, 5-6 aydır kullanıyorum gayet memnunum. Müzik dinliyordum arkadaş enseme vuracakken kulağıma geldi kulaklık uçtu dolaba çarptı (baya hızlı), ama hiç bir sorun yok çok sağlam cihaz maşallah.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,310
Tam bir kulaklık canavarı olan beenn, kulaklık almak istiyorum ama şu kablosuz kulaklıklardan. Hiç kullanmadım ama çok merak ediyorum. Slicksy'i duydunuz mu hiç önerir misiniz? Fiyatları uygun, helede ayda en az 1 kez kulaklık patates eden bir tip olduğumdan, 2 yıl sınırsız değişim yapıyorlarmış belki biraz ona tav olmuşta olabilirim? Alayım mı ne dersiniz? Artık gerçekten sürekli kulaklık patates etmektende, kulaklığa para vermektende bıktım :( :( :(
Tam bütçe belirtirseniz yardımcı olabilirim.