Kulaklığım Bazı Cihazlarda Sorun Çıkarmaya Başladı. Nedeni Ne Olabilir?

Bu konuyu okuyanlar

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Arkadaşlar merhaba,

5 yıldır kullandığım Sony XB50 Extra Bass kullanıyordum ve çok memnundum ancak problem çıkarmaya başladı. Aynı bilgisayar ve aynı telefon ile kullandığım kulaklık ne olduysa birdenbire telefonumda düzgün çalışmamaya başladı. Kulaklığı takıyorum bir problem yok ama jak bölümünü çok hafif hareket ettirdiğim an sanki kulaklığı telefondan çıkarmışım gibi oluyor ve ses gidiyor. İlginç tarafı bilgisayarımda hiçbir problem yok. Sorunsuz kullanıyorum. İlk aklıma gelen telefonumun jak girişi bozuldu sanırım dedim ama başka kulaklıklarla denediğimde bir sorun oluşmadı. Yani telefonumda bir problem yoktu. Bende Sony kulaklığımı evdeki tüm telefonlarda denediğimde kendi telefonumda olduğu gibi aynı problemi yaşadım.

Şu an telefonumda kullanırken kulaklığın kablosunu telefonun kılıfına sıkıştırarak jak bölümünü sabitliyorum ve o şekilde kullanıyorum. :tearsofjoy:

Bu neden olabilir ki? Bazı cihazlarda sorunsuz çalışırken bazılarında problem çıkarıyor. Siz daha önce böyle bir problem yaşadınız mı? Varsa bir çözüm öneriniz benimle paylaşırsanız sevinirim? Bir oluru yoksa bu işin buradaki konuya bakarak bana bir kulaklık da önerebilirsiniz? İyi forumlar...

Son düzenleme:

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Sorununuz biraz garip ama bir çözümü olduğunu düşünmüyorum. O şekilde kullanmaya devam edin derim.