Kulaklığı Hem Kulaklık Hem Mikrofon Olarak Kullanma

Bu konuyu okuyanlar

MustafaDNZ

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Merhaba arkadaşlar. Bende kulak üstü bir kulaklık var. Bu kulaklığı taktığımda karşıma seçenekler geliyor ancak hangisini denersem deneyeyim ikisini aynı anda kullanamadım. Bunu çözmenin bir yolu var mıdır? Bir dönüştürücü mü almam gerek? Almam gerek ise hangisini almalıyım? Teşekkür ederim.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Kulaklık bluetooth özellikli mi ? Eğer değilse kablosunda mikrofonu var mı ? Kablosunda mikrofon mevcutsa resimdekini alacaksın bir ucu kasadaki mikrofon jakına diğerini de kulaklık jakına takacaksın çıkışa da kulaklığının jakını takacaksın.

1598061765697.png

MustafaDNZ

Asistan
Reaksiyon puanı
13

halil3w

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulaklık bluetooth özellikli mi ? Eğer değilse kablosunda mikrofonu var mı ? Kablosunda mikrofon mevcutsa resimdekini alacaksın bir ucu kasadaki mikrofon jakına diğerini de kulaklık jakına takacaksın çıkışa da kulaklığının jakını takacaksın.

Ekli dosyayı görüntüle 113168
Benim bluetooth kulaklık var ama oyunlarda hem kulaklık hemde mikrafon olarak kullanamıyorum acaba kablolu kulaklık alsam onu mikrafon olarak kullanıp kulaklığı da çıkış cıhazi olarak kullansam bu sorun çözülür mü yada başka çözüm yollları var mı