Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

carleybatteries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Daha önce de bu forumdan önerilerinizi alarak Sony MDR-XB50APB model kulaklığı almıştım. Bir süredir bunu kullanmaktayım. Ses seviyesi dışında gayet memnunum kulaklıktan fakat artık yeterli gelmiyor. Telefon olarak Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyorum. Son seste müzik dinlerken bile yeterli gelmiyor sesler. Yüksek seste net ses deneyimi yaşayabileceğim bir kulaklık önerisi istiyorum. Teşekkürler şimdiden.

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Jbl modellerine bakmanı tavsiye ederim.

Limuen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Aktif olarak JBL T210 ve AirPods 2. Jenerasyon kullanıyorum.. Aralarında dağlar kadar fiyat farkı olmasına rağmen JBL çok daha kaliteli. Kesinlikle JBL'i öneriyorum ama fiyatına göre içlerindeki iletken sargının kalitesi değişiyor ne kadar yüksek fiyat o kadar kaliteli ses

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Jbl tavsiye ederim çünkü en ufak bir sorun olsa, garantisi direkt değişim yapıyor

carleybatteries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kusura bakmayın biraz geç oldu yanıtım fakat bütçede 400lere kadar çıkarım gibi. 400ü geçmek çok zorlar beni.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Empedansı düşük olursa ses de yüksek olur. En büyük sorun ses şiddeti ise empedansa dikkat ederek seçebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada xiaomi anc 3.5mm iyidir. Ses seviyesi beni memnun ediyordu. Genelde %40-%60 seviyelerinde dinlerdim. Sizi memnun eder mi bilemem ama ses şiddeti hariç ( emin değilim çünkü ) her özelliği memnun edecektir. Bass olarak falan baya iyidir. Üstelik gürültü önleme özelliği de bonus gibi bir şey. Telefonunuzda xiaomi olduğu için telefonla uyumlu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine sonradan aklıma geldi :) Gürültü önleme özelliği sayesinde ses şiddetini çok açmanıza gerek kalmayabilir. Tiz sesleri engelleyemiyor ama otobüste veya büyük ortamlarda uğultuyu yok ediyor. Bu da sesi çok açmadan da detaylı ve net duyabilmenizi sağlar.

Son düzenleme:

Son mesajlar