Kulak üstü kulaklık önerisine ihtiyacım var.

Bu konuyu okuyanlar

PataWhat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar
Bir müzikolik olarak şöyle tatmin edici bir kulaklık almak istiyorum (Bluetooth lu kulak üstü) ve bütçem 600 TL civarı (gerekirse biraz daha çıkılabilir ama fiyatın buralarda olması makbule geçer). Biraz araştırdım ve genelde bu tip başlıklara Sony MDR-xb950B1 önerildiğini gördüm fakat (kendim denemedim, en kısa zamanda denemeye calisicam) güvendiğim bir analiz sitesinde bu kulaklığın basslarınına 5.1, tizlerine ise 2.9 puan verilmiş(10 üzerinden).
Bass ve tiz benim için beraber önemli. Bir uyum içinde duymak isterim onları (bass ve tizin yanına midler de gelebilirse çok güzel olur :)).
Öyle hep dinlediğim belli bir tür yok ne güzel gelirse bu kulaklara onları dinliyorum ama dinlediğim ve dinlemedigim diye ayirirsam genelde edm,future bass,chill,downtempo,rock,indie,belki biraz rnb ve rock dinliyorum sanırım. Rap,hip-hop,gangsta vs. ise hiç dinlemediklerim arasında ama asla dinlemem de diyemem ilerde belli de olmaz.
Ek olarak ise başta da dediğim gibi çok müzik dinlerim. Haftalık 48 saati geçtiğim zamanlar oldu ve hani günde bi 4-5 saat kafamda duracağını düşünürsek terletmemesi ve konforlu olması de güzel olur.
Elimden geldiğince isteklerimi sıralamaya çalıştım eğer bilgi sahibi iseniz yardımcı olmanız çok mutlu edecektir beni. Şimdiden teşekkürler

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Sennhesier BT 4.40 başka öneriye gerek yok.

PataWhat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sennhesier BT 4.40 başka öneriye gerek yok.
Hocam Sony nin yine wh-ch700n modeli var yine aynı fiyat aralığında o da iyi bir seçim gibi duruyor sanki. Bi bilgin var mı onla da ilgili. Şimdi kıyaslarına baktım da wh-ch ye biraz daha iyi ses kalitesi ve biraz daha rahat bı kullanım diyo.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Sony'nin 450tl'lik kulaklığını kullandım 200tl'ye aldığım sennhesier yanında daha kötü bir sesi vardı o zamandan beri asla Sony kullaklık kullanmam kullaklık dedin mi sadece sennhesier derim...

PataWhat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony'nin 450tl'lik kulaklığını kullandım 200tl'ye aldığım sennhesier yanında daha kötü bir sesi vardı o zamandan beri asla Sony kullaklık kullanmam kullaklık dedin mi sadece sennhesier derim...
Tamamdır teşekkür ettim. Biraz daha didikleyelim o zaman :)