Küçükçekmece/Sefaköy Fiber internet :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan yesil116
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Son 1 aydır dikkatimi çekti mahalledeki (küçükçekmece/sefaköy/s.çeşme) küçük telefon şebekelerini yeniliyorlardı.Bugün ikitelli ttelekom santralini aradım ve sordum; s.çeşmede altyapı çalışmaları var fiber internet ne zaman gelir diye :) karşımdaki de altyapı çalışmaları neredeyse bitmek üzere 1 ay içinde kullanmaya başlarsınız dedi.Eve gidince modem arayüzünden ulaşılabilir hat değerine baktım gerçektende 20 mbit civarı görünüyordu :)

K.çekmece Sefaköy civarında oturanlara duyurulur :)

EropaKING

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
17
ShiftDelete de K.çekmece ile ilgili bir haber göreceğim hiç aklıma gelmezdi :)

Kanarya/Cumhuriyet Mahallesi arasında oturuyorum...Harika bir haber verdin [MENTION=82096]yesil116[/MENTION] kardeşim :)

kanalistanbul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende sefaköy'de fevzi çakmak'ta oturuyorum, 2 yıldır 14mbit var. Fiber dediğin +50 olmasın.

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bu nası başlık dolmuş tabelası gibi :D

djvietnam

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bende soğuksuda oturuyom sefaköye gelirse bizede gelir inşallah amin diyelim

KemalALKIN

Asistan
Reaksiyon puanı
7
İnşallah benim ilimede gelir. Yada vardır umarım altyapı geçmek istiyorum en az 6 TL kâr edicem telefon+internet yerine tek internet olarak...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tevfikbeydeyim 1 megabit internet boru felan döşediler kaldırımlara ama fiberle alakası varmı acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
biz o fiberı 10 yıldır beklıyoruz gelmedı gelmezde cunkı alt yapısı yuksek malıyetlı oldugundan sadece cok kullanıcılı bına ve sokaklara yanı toplu konut sıte gıbı yerlere verıyorlar ınsan.... keşke gelse sefaköye de kurtulsak daha halkalı cadddesinde bile yok sefaköyun girişinde ümitsiz vaka yanı :S

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Son 1 aydır dikkatimi çekti mahalledeki (küçükçekmece/sefaköy/s.çeşme) küçük telefon şebekelerini yeniliyorlardı.Bugün ikitelli ttelekom santralini aradım ve sordum; s.çeşmede altyapı çalışmaları var fiber internet ne zaman gelir diye :) karşımdaki de altyapı çalışmaları neredeyse bitmek üzere 1 ay içinde kullanmaya başlarsınız dedi.Eve gidince modem arayüzünden ulaşılabilir hat değerine baktım gerçektende 20 mbit civarı görünüyordu :)

K.çekmece Sefaköy civarında oturanlara duyurulur :)

Hocam ben ikitelli de arenaparkın bi alt caddesinde oturuyorum o ışıklara gelmeden fırının orda burada varmı fiber ??

sleeper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sefaköy'den sevgiler...Çınar yolu şantiyeye döndü 1 haftada bizde fibere bağlanalım artık :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,
Bende kanarya mahallesinde oturuyorum, Kuğu Kuşu sokakda, bizim de sokağın başında ki evin duvarına ttnet fiber internet kutusu koydular, turuncu kablolar falan giriyor o kutuya sonra bi kabloda yerin altına giriyor. komple sokağa bağlanmışmıdır?

serviskayit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yıl 2017 hala fiber yok tevfikbey çınaryolunda :)