Küçük ekranlı telefon arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
İyi günler,

5" civarında ekranı olan pili nispeten dayanıklı bir telefon arıyorum. 1000 TL'ye kadar çıkabilirim.

Önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler,

Gankmachine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
GM5+ beklemeyi düşünürseniz hiç tereddütsüz alabilirsiniz.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
İyi günler,

5" civarında ekranı olan pili nispeten dayanıklı bir telefon arıyorum. 1000 TL'ye kadar çıkabilirim.

Teşekkürler,
Merhaba,

1000 tl bandinda guzel isler yapan urunler;

* General mobile 5 plus
* Asus zenfone selfi
* Xiaomi mi4
* İkinci el sony xperia z3c (kucuk ekranli, pili iyi, kasa saglam, guclu)
* ikinci el sony xperia z3
* ikinci el iphone 5s

Tavsiye;

* Butcenizi 200 tl daha arttirip 1200 tl'ye lg g4 alabilirsiniz. Uzerindeki donanimi, ekrani, kamerasi ile bu fiyat bandindaki en iyi urun. Zaten teknoloji marketlerde 1800 tl'ye satilan bir urun. Normalde bu segmente ait degil zaten ama hepsiburada , kipa, metro market gibi alisveris noktalarinda 1200-1400 tl arasi alabilmek mumkun. Almisken 200 tl daha verin ust segment bir urune sahip olun.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Ben de G4 (hepsiburada) /Z3 öneririm.

Z3 eski bir cihaz olsa da pil konusunda rakiplerini kıskandıracak düzeyde pil süresi sunuyor.

G4 ise şu an LG'nin yaşayan efsanesi. Günü rahat çıkarır.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Bekleme şansım çok yok, ve GM5 için de önyargılarım var.
Genetal mobile 5 plus urune satisa cikti. General mobile tarafindan dun aciklama yapildi. 999 tl'ye satis noktalarindan temin edebilirsiniz.

Gm5plus urunu icin on yargili olmayin. Cunku uygun fiyatana ragmen sundugu ozellikler dikkat cekiyor. Sd617 chipset, 3gb ram, 32gb rom, android one oldugu icin herzaman en hizli ve en guncel sistemi kullanma avantaji, 3100 mah pil, usb type-c baglanti noktasi ve hizli sarj 3.0 ile gunumuz cihazlarina gore cok daha hizli sarj olma avantaji, aluminyum cerceveler, 5.5" 1080p ips ekran, 13mp led flash destekli f2.0 diyafram acikligina sahip on kamera, 13mp cift led flashli f2.0 diyaframa sahip arka kamera.

Simdi bu ozelliklere baktigimizda kamera disindaki butun ozelliklerin kullaniciya verdigi performansi biliyoruz. Tanidigimiz bir donanim ile geliyor cunku. Ama kamera icin suan birsey demeyelim, incelemeleri bekleyelim. Cunku cihaz daha temin edilmedi ve kameranin sundugu ozellijler guzel ama cekim performansini gorerek yorumlucaz. O nedenle cihaz satisa cikti, incelemeleri bekleyin begenmezseniz yukarida diger onerdigim urunlere goz atin. Lg g4 en buyuk tavsiyemdir onu belirtiyim bu fiyat segmentinde.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
İyi günler,

Teşekkürler,
Aradığın telefon Gm 5 plus o fiyata o kadar...

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33
küçük ekranlı telefon isteyen adama yine 5.5 inclik gm 5 plus lg g4 önermişler ya.

çok uygulama yükleyen biri değilsen m4 aqua. 8 gb pek yetmiyor.

şarj daha önemliyse lenovo p70. (kişisel önerim)

medreruno45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kamera senin icin ne kadar onemli bilemem ama z3 compact al derim on kamera biraz kotu fiyatinida bayadir takip etmiyorum belki 1000 tl bulabilirsin sadece pil diyorsan oneririm

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
küçük ekranlı telefon isteyen adama yine 5.5 inclik gm 5 plus lg g4 önermişler ya.

çok uygulama yükleyen biri değilsen m4 aqua. 8 gb pek yetmiyor.

şarj daha önemliyse lenovo p70. (kişisel önerim)
m4 aqua'ya SD kart takabiliyor muyum? Farklı SD kart mı istiyor? Uygulama delisi değilim ama video ve fotoğraflar yer kaplıyor tabi ki...

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Unutmadan not: 2. el aramıyorum. 5" üstüne kesinlikle çıkmayacağım, altı olabilir ama. telefonu pantolonun cebine koyabilmem lazım. Fazla özellikli bir telefon da aramıyorum. Kamera çok önemli değil. Sadece ekranı iyi olsun, IPS. Android son versiyon olursa iyi olur. Full-HD 5" de şart değil.

Okuduklarımdan @murdax105nc 'ye teşekkürler, m4 aqua ve Lenovo P70 şu anda benim için ön plana çıktı.

3 senedir Lumia 620 kullanıyorum, ekranın bir yerinde sorun çıktı. Windows Phone'dan memnunum, ama Microsoft'un ortada bırakacağını düşünmeye başladım, o yüzden Android'e geçiş uygun geliyor.

Bu arada telefonlarda taksit olayı hala yasak değil mi?

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
M4 Aqua alanlar bin pişman. 8 gb az uygulama yüklesen bile yetmez. Çünkü bir Android güncellemesinde kullanıcıya neredeyse hiç yer kalmıyor. Sony bu telefonu resmen ölü doğurdu. Gerçi ekran kasa oranı da oldukça düşük. Yüzde 65 seviyesinde. Yani 5 inç ancak kasa o kadar da küçük değil. Sanal tuşlar bunu yüzde 60 lar seviyesine çekiyor ki günümüz standartlarının oldukça altında. 5 inç küçük kasalı tek telefon var o ada Xioami Mi4 her şeyiyle güzel telefon.

Xiaomi Mi 4 4G Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
m4 aqua'ya SD kart takabiliyor muyum? Farklı SD kart mı istiyor? Uygulama delisi değilim ama video ve fotoğraflar yer kaplıyor tabi ki...
Z3C ya da Z3 yani.

M4 Aqua'ya kadar düşersen ölmuşsün de ağlayanın yok demektir.

M5 de düşünülebilir tabi. Ama ben M5 yerine Z3C'yi öneririm.

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Z3C ya da Z3 yani.

M4 Aqua'ya kadar düşersen ölmuşsün de ağlayanın yok demektir.

M5 de düşünülebilir tabi. Ama ben M5 yerine Z3C'yi öneririm.
Küçük 1000 TL'nin altında telefon diyorum, bunu dediğim için ölmüş de ağlayanım yok oluyor. Gerçekten ilginçsiniz. 1500'e çıkacak olsam, 2000'e çıkar sonrasında da iPhone 6 SE alırdım. Ama 1000 TL'nin üzerine çıkmayacağım. Teşekkürler,

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Kamera senin icin ne kadar onemli bilemem ama z3 compact al derim on kamera biraz kotu fiyatinida bayadir takip etmiyorum belki 1000 tl bulabilirsin sadece pil diyorsan oneririm
z3 compact ikinci el var. Z5 compact ise bütçemin üstünde... 1000 TL üstüne maalesef çıkamıyorum.

medreruno45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
z3 compact ikinci el var. Z5 compact ise bütçemin üstünde... 1000 TL üstüne maalesef çıkamıyorum.
Biraz oyun felan oynarım diyorsan z5 compact sorun cikarir sana snapdragon 810 cok isiniyor dolayisiypa isinan telefon pil i de otturuyor

Son mesajlar