Küçük Ekran mı Büyük Ekran mı

KediBokii

Asistan
iphone se 2020 2.el bulamadım ama araştırıyorum size bir sorum var sizce küçük ekran mı büyük ekran mı
çok aralarında kaldım ve oyun oynayan anime izleyen birisiyim küçğk ekran bana iyi gelir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya iphone 8

alpotter

Profesör
Film izleyip oyun oynuyorsanız ekran ve performans önemlidir. Önceliklerinize göre de Note 10 Lite öneririm. Bu üçü dışında Mi 10 Lite veya Realme 7 Pro da düşünülebilir.

iphone se 2020 2.el bulamadım ama araştırıyorum size bir sorum var sizce küçük ekran mı büyük ekran mı
çok aralarında kaldım ve oyun oynayan anime izleyen birisiyim küçğk ekran bana iyi gelir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya iphone 8
Oyun oynayacaksan Note 10 lite almanı tavsiye ederim.Se 2020 nin ekranı oyun konusunda seni memnun etmeyebilir.

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
O size kalmış bir şey eğer dizi-film izlemeyi seviyorsanız küçük ekran ve çerçeveler sıkıntı yaratabilir. Ama Honor 20 de alınmaz onun yerine ya Note 10 Lite ya da büyük ekranlı başka cihazlara yönelin.

KediBokii

Asistan
zaten realme 7 pro ile note 10 lite arasındaydım aralara iphone da eklendi hayatım boyunca telefon deneyemim olmadı 1 kerecik bile öyüzden bilmiyorum nasıl hissedirim plastik metal çerceve falan