Kuaföre Gidiyor musunuz? Saçınızı Nasıl Kesiyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Cometr

Asistan
Arkadaşlar merhaba saçım çok uzadı ama koronadan dolayı da kuaföre gitmek istemiyotum. Çünkü arkadaşım geçenlerde gitmiş korona olmuş. Ama dediğim gibi saçım çok uzadı artık kuaföre gitmek istiyor. Pliphsin saç kesme makinesi var ama kendime güvenemiyorum. Yada kuaföre gitsem maskemi çıkartmasam ve saçımı yıkatmasam öyle kesim yaptırsam olur mu. Ama uzmanlar nefes ve tükürük yoluyla geçtiğini söylüyor yani kuaförüm maske takıyor zaten bide bende takarsam rkstra koruma sağlar diye düşünüyorum. Bana biraz akıl yada içimi rahatlatacak bi öneri verir misiniz. Ben evdekilere geçmesin istiyoeum bana geçse de olur ama ailemle yaşıyorum o problem. Yada traş olduktan sonra 3 4 gün oda da kendimi izole etmeliyim. Öneri bekyorum arkadaşlar

Alper S

Profesör
Erkek kuaförü mü kadın kuaförü mü onu tam anlayamadım ama sonda traş dediğinize göre erkek kuaföründen bahsediyorsunuz. Ben Philips'in traş makine seti ile (içinde 4-5 parça var sakal, saç, uzun saç, uzun sakal vs.) ortalama 5 numara kullanarak kesiyorum bir sıkıntı olmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl traş olacaz kafaya yıkayacak o akan suyla burnuma ağzıma girecek.
Evde yıkanıcam dersiniz sorun çözülür öyle durumda ama asıl sıkıntı normal traşta düşenler.

Cometr

Asistan
Erkek kuaförü mü kadın kuaförü mü onu tam anlayamadım ama sonda traş dediğinize göre erkek kuaföründen bahsediyorsunuz. Ben Philips'in traş makine seti ile (içinde 4-5 parça var sakal, saç, uzun saç, uzun sakal vs.) ortalama 5 numara kullanarak kesiyorum bir sıkıntı olmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evde yıkanıcam dersin sorun çözülür öyle durumda ama asıl sıkıntı normal traşta düşenler.
Tabiki de erkek kadın ne yapsın traş makinesini direk makasla keser uzun saçı kesmeye ne var uçlarından alır. Erkek öyle mi yamuk keame olasılığı %70

İsimyok0808

Profesör
Kim ne derse desin. En iyi saç şekli bu :
images-3.jpeg

SDN Son Haberler

Son mesajlar