Öneri Kriterlere Göre Laptop Önerisi (30k Max)

Bu konuyu okuyanlar

calcifum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, en fazla 30 bine aşağıdaki kriterlerde bir laptop arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Öncelikle bilgisayarı tasarım, içerik üretimi ve oyun alanında kullanıyorum. Bu nedenle:
  • Adobe uygulamalarını kaldırsın. (Tasarım ve çizim yaptığım için ekranın kalitesi de benim için çok önemli. TN ekran olmamalı.)
  • Video renderını zorlanmadan alsın.
  • 3D modelleme uygulamalarını (blender, C4D) sıkıntı çekmeden kullandırsın.
  • Kronik sorunu olmasın. (Aslında foruma yazma sebebim biraz da bu, tam güzel bir şey buldum derken araştırınca listeler dolusu şikayet buluyorum. Buna rağmen öneren de çok şiddetli bir şekilde öneriyor o yüzden çok arada kalmalar yaşadım.)
  • Çoğu oyunu kaldırsın. (Her şeyi yüksek ayarda oynamalıyım gibi bir talebim yok. Bu madde biraz daha opsiyonel ama diğer kriterleri düşününce bu da olacaktır diye tahmin ediyorum.)
  • Mümkünse kasası sağlam malzemeden olsun.
  • Uzun ömürlü olsun. (Hor kullanan bir insan değilim. Bakımlarını yaptırdığım, düzgün kullandığım sürece beni uzun süre götürebilecek bir şey arıyorum. Kronik sorun aslında en çok burada beni düşündürüyor.)
O kadar kriterden sonra neden masaüstü almıyorsun diye sorabilirsiniz ancak sabit bir şekilde yaşamıyorum sürekli hareket halindeyim. Öbür türlü olsa kesinlikle masaüstü düşünürüm. Şimdiden çok teşekkürler.

calcifum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Monster'dan kesinlikle uzak dur diyen çok kişi duydum, şikayet edeni de çok var. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Artıları eksilerini kapatır mı?

Teknoloji şans işi çok memnunda kalabilirsin nefrette edebilirsin.

Ömür boyu ücretsiz bakım garantisi var.

İlk 15 gün içinde koşulsuz iade garantisi.

1 ay içinde 1 adet ölü piksel çıksa bile panel değişim garantisi.