• 13 dakikada Apple etkinliği özeti!

Apple dün gerçekleştirdiği etkinlikte AirPods 3, M1 Pro ve M1 Max işlemcileri ile 14 ve 16 inç MacBook Pro tanıttı, biz de özetledik.

Yardım Kripto para borsasında al/beklet yapacağım, nelere dikkat etmeliyim.

Bu konuyu okuyanlar

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
102
İlk önceliğim: Zarar etmemek.
3 sene 5 sene bekleteğim. Nelere dikkat etmeliyim. Ayıracağım bütçe 3000TL. Bu işe tamamen 0'dan gireceğim. Sepet yapmayı planlıyorum, kaç farklı coin almak mantıklı olur. Önerilerinizi bekliyorum.

lordare

Profesör
Reaksiyon puanı
1,189
Yasalara göre yatırım tavsiyesi yapmak yasaktır. Bunun cezaları vardır. Bu yüzden kimsenin tavsiye vereceğini zannetmiyorum. Ama ben beş ayrı coine yatırarak onu denemiştim üçü güçlü coinler, diğer ikisi de gelecek vadettiğini düşündüğüm ufak tefek coinlerdi

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,468
Yasalara göre yatırım tavsiyesi yapmak yasaktır. Bunun cezaları vardır. Bu yüzden kimsenin tavsiye vereceğini zannetmiyorum. Ama ben beş ayrı coine yatırarak onu denemiştim üçü güçlü coinler, diğer ikisi de gelecek vadettiğini düşündüğüm ufak tefek coinlerdi
Neden ki

J3aDEM |S-D

Asistan
Reaksiyon puanı
126
  • YouTube üzerinde ücretsiz kripto para eğitim setleri var. Ücretsiz olduğu için tavsiye ediyorum.
  • Portföyünü takip edebileceğiniz bir uygulama edinin.

Ozan Refahiyeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
YouTube'dan biraz araştırabilirsin. Yani projesi olanlara bakman daha mantıklı olabilir. Yatırım tavsiyesi değil tabii.