Kredi kartına taksitle manken!

Bu konuyu okuyanlar

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Manken Çiğdem Savaş, defilelere çıkmak için kredi kartına 10 taksit uygulamasını başlattı. Son günlerde artan fiyatlara inat indirime gittiğini açıklayan Savaş, "Gideceğim tanıtımlar 750 YTL ve kredi kartına 10 taksit şeklinde olacak" dedi.

"Ortadirek mankeniyim" diyen Çiğdem Savaş, mankenlik piyasasında artan fiyatlara tepki gösterdi. Artan fiyatlar nedeniyle tanıtımlarda büyük bir indirime gittiğini belirten Savaş, "Bundan böyle tanıtımlara ve defilelere 750 YTL gibi bir fiyatla gideceğim. Gideceğim tanıtımlar 750 YTL ve kredi kartına 10 taksit şeklinde olacak. Bunu reklam için yapmıyorum. Aslında paraya herkesten çok ihtiyacım var.

GÜNDE 3 AYRI DEFİLEYE KATILIYORUM

Türkiye'de bir ilki başlatmak istiyorum. Ülkemizde yaşayan yabancı mankenler işlere çok ucuza gidiyor. Başlattığım bu kampanya ile günde 3 ayrı defileye ve açılışa katılıyorum. Bu çalışmayı diğer manken arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Ben namusumla, şerefimle haysiyetimle gerçekten ekmek parası kazanmaya çalışıyorum, bu yüzden de böyle bir yola başvurdum" dedi.

FİRMA MEMNUN

İlk defilesini Yenibosna'da bulunan Eskidiji magzasında gerçekleştiren mankene, firma sahiplerinden de tam destek geldi. Savaş'ın başlattığı kampanyanın kendilerine yaradığını söyleyen Güngör İpekişleyen, "Bundan önceki defilelerimizde hep yabancı mankenlere yer verdik ve zarar ettik. Çiğdem Hanım da, çok ünlü bir mankende bulunan tüm özellikler bulunmakta. Hem de yaptığı kredi kartı indirimi ile firmamızı daha iyi tanıtırken, bütcemize önemli katkı sağlıyor"diye konuştu.

kaynak : http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=138164

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
750 lira 1 defile günde 3 defile 2250 ytl artı sağdan soldan gelse 3000 ytl maşallah günlük 3 bin iyiymiş :D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
titanyum dedi ki:
750 lira 1 defile günde 3 defile 2250 ytl artı sağdan soldan gelse 3000 ytl maşallah günlük 3 bin iyiymiş :D
3bin çarpı 30gün = 90bin 10taksit yapsak; 9bin yeter canım yuvarlanııp gidiyoruz, nasılsa alışverişler de taksitle...

DaY_WalkeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Haksızlığa bak ne güzel günümüzde üniversite mezunları 3 bin ytl'yi ayda zor alıyor.Bunlar .rospuluk yapıp ayda 90bin(peşin)

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
DaY_WalkeR dedi ki:
Haksızlığa bak ne güzel günümüzde üniversite mezunları 3 bin ytl'yi ayda zor alıyor.Bunlar .rospuluk yapıp ayda 90bin(peşin)

bence yorumunda çok yanlış düşünmüşsün, sonuçta o da bir meslek. mankenliğin de kolay olmayan yanları mutlaka vardır...

her insanı kötü yargılayamazsın....