Kredi Kartımdan Vadesiz Hesabıma Para Transferi

Bu konuyu okuyanlar

steve78

Doçent
Arkadaşlar merhaba,

Ziraat Bankasının GençBank Kartım var ve buradaki kullanabileceğim kredi limitindeki parayı (500TL) hesabıma aktarmak istiyorum ancak nasıl yapacağımı bulamadım? Tam tersi hesabımdan(1000TL) kredi bölümüne para transferi var. Ancak bunu yaparsam kredi limiti 500 TL olduğundan 500TL'nin limiti artıp artmayacağını bilmediğimden bu işlemi yapmadım. Özetle hesabımda 1000 TL ve Krediden de 500TL hakkım var ve bu iki yarı yeri kullanabilmek için tek bir yerde birleştirmek istiyorum? Nasıl Yapabilirim? Bankamatikten, krediden nakit para çekip tekrar hesabıma el ile yatırmak istedim ancak 500TL nin tamamını çekmeme izin vermedi 125TL gibi bir çekme limiti verdi. Acaba bu 125TL'yi çekmiş olsam tekrar tekrar 125 çekebilirmiydim orasını bilemiyorum? Durum biraz karışık umarım anlatabilmişimdir. Yardımcı olursanız sevinirim.

Lazzz

Rektör
Genç Bankartta kredili limiti çekemiyorsun, daha doğrusu geçen sene çekemiyordun. Şauan sanırım bir kısmını çektiriyorlar ama geri kalan tutarı alışverişte kullanıyorsun. Örn. 500 TL limitin var hepsini atm'den çekemezsin. Harcama yaparsan pos makinesinden fılan o zaman o limiti kullanabiliyorsun.

steve78

Doçent
Genç Bankartta kredili limiti çekemiyorsun, daha doğrusu geçen sene çekemiyordun. Şauan sanırım bir kısmını çektiriyorlar ama geri kalan tutarı alışverişte kullanıyorsun. Örn. 500 TL limitin var hepsini atm'den çekemezsin. Harcama yaparsan pos makinesinden fılan o zaman o limiti kullanabiliyorsun.
Şu an tüm hesabımdaki parayı kredi kartıma ödeme şeklinde yapsam o kredi kartımdaki tüm parayı internet üzerinde kullanabilir miyim peki?

SDN Son Haberler

Son mesajlar