Kredi kartı ekstre taksitlendirme

Bu konuyu okuyanlar

eyelay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,
Telefona ihtiyacım var ve nakit param yok bu yüzden kredi kartından tek çekim telefon almak istiyorum daha sonradan bankamın sağladığı taksitlendirmeyi kullanabilir miyim ? Şimdiden teşekkür ederim.

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Olmuyor hiçbir şekilde telefonu taksit 'lemiyorlar , ne öncesini ne de sonrasını , aman dikkat et ortada kalırsın.
En iyisi bankanın müşteri hizmetlerine ara onlara sor , emin olmadan iş yapma.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Olmuyor hiçbir şekilde telefonu taksit 'lemiyorlar , ne öncesini ne de sonrasını , aman dikkat et ortada kalırsın.
En iyisi bankanın müşteri hizmetlerine ara onlara sor , emin olmadan iş yapma.
Bende sizinle aynı görüşteyim. Olmuyor diye biliyorum. Ama bazı bankalar kendi bünyesinde yeni tuzaklar kurmuş olarabilir :)

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Taksitli avans alabilirsiniz. Tabi biraz fark olacaktır.

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Banka ile anlaşması olan satıcıya gidip 12-24-36 aylık tüketici kredisi alınıyor. Kredi orada verilen hazır banka kartına yüklenip telefon tek çekim alınıyor. Sonrası bankaya kredi+faiz ödemesi

musanpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Netten alacaksanız tek çekim alın sonradan taksitlendirme ile taksitlendirirsiniz 6 veya 9 taksit hatta son değişikliklerden sonra bazı bankalarda 12 taksit oluyor. Tabii vade farkı ödüyorsunuz. Taksit sayısına gore artıyor. Nette sonradan taksitlendirme hesaplama yazip hesaplayabilirsiniz. Veya arkadasin dediği gibi taksitli nakit avans çekip almak. Ikisinin faizi hemen hemen ayni sayılır, taksitli nakit avansin biraz daha fazla sadece. Is bankası kullanıyorum daha önce istanbul bilişim mağazadan ve hepsiburadadan bu şekilde telefon aldım. Çoğu banka kredi kartında var bu özellik. Emin olamadım garanticiyim ya yapmazsa dersen de taksitli nakit avans en mantıklı çözüm.

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Mediamarkttan Denizbank'in tüketici kredisi ile alabilirsiniz