Kredi kartı alamıyorum

Byklimrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar
Uzun süredir kredi kartı almak için bankalara mobilden başvuruyorum ek olarak 1 bankaya da yüz yüze başvurdum hepsinden red aldım sebebi ise kredi notunuz dendin ama kredi notumun düşük olma olanağı yok bu zamana kadar me borcum oldu ne de ailemde ve düzenli olarak 6 aydır çalışmaktayım daha evvel de sigortalı vs çalıştığım kayıtlar var sadece 4 aylık harcamam 10bin küsür ama bankalar hep red ediyor başvurumu sebebi nedir? Findeks den not öğrenme talebi açtım 3 ay içinde bankadan borç almanız gerek vs. İlla borç mu almak gerek anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

Byklimrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka kredi kartınız var mı?
Yok bugüne kadar hiç gerek duymadım bu ay lazım oldu denedim bu sorunla karşılaştım senelerdir nakit çalışıyorum yani tlcard ile gelirim iyi allaha şükür de neden verilmez anlamadım

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Ben de ilk başvurduğumda banka kredi kartı vernedi. Gerekçesi şuydu: Bana 300₺ limit çıkıyormuş ama bankalarının 300₺ limitli kredi kartı olmadığı için veremiyorlarmış.
Sonra başka bankaya başvurup oradan almıştım. Ama ne değişti ben de anlamadım.

Maaş aldığınız banka da mı aynısını söyledi?

Byklimrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet garanti bankası ve 4 yıldır da tlcardını kullanıyorum 4 yılda cash 40 bintl harcamışım belki de ne haltıma vermiylr anlamadım
Ben de ilk başvurduğumda banka kredi kartı vernedi. Gerekçesi şuydu: Bana 300₺ limit çıkıyormuş ama bankalarının 300₺ limitli kredi kartı olmadığı için veremiyorlarmış.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizi kabul eden banka hangisiydi?