Kötü geçirdiğim zamanlarımda neden hep karşıma iyi şeyler çıkıyor ?

Bu konuyu okuyanlar

Surprizemb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Arkadaşlar ne zaman bir kötü zaman geçirsem. rüyamda tam tersini görüyorum dinsel açıdan anlamına baktığım zaman Güzel Şeyler olacağına delalet eder diyor. ben biraz dindar bir insanım. Kötü geçirdiğim zamanlarda mesala Okuldan soğudum hayatımda hiç ders çalışmamışım 10 sınıfta dersten kalmamak için ders çalışmam lazımdı kolay olan derslere çalıştım zor olan derslerden hiçbirşey anlamadım moralim bozuldu açıkçası sonra diğer derslerin konusu uzun olunca sonra çalışırım diyorum ama bir türlü odaklanamıyorum ve çalışamıyorum içimden gelmiyor ders calışmak sonra böyle olunca şimdilerde okulumu bıraksam diye düşünüyordum sosyal medyaya girdim mesala bu durumla ilişkili bir paylaşım gördüm acaba bu Allah'ın Bir mesajı olabilirmi ne zaman kötü birşey yaşasam bir yerden güzel yollar karşıma çıkıyor acaba bu Allah'ın bir yardımı olabilirmi ? Ve hayatı tecrübe etmiş insanlar öneri varsa verirmisiniz.

Arkadaşlar güzel açıklamaya çalıştım durumu eğer birşey anlamadıysanız kusura bakmayın birşeyi anlatma konusunda iyi değilim. Yaşım 14 Asosyal ve yanlız bir insanım herşeyden soğudum şimdilerde sadece uyumak istiyorum. Hiçbirşey yapasım gelmiyor.

Son düzenleme:

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Bende rüyamda sürekli biryerlere geç kalırım. Sanki hayali birşey beni tutuyor benim hazırlanmamı engelliyor gibi. Gerçek hayattada hayali şey beni tutuyor ama hiçbiryere geç kalmıyorum asla :) Kendine ters psikoloji uygulamayı dene.

Surprizemb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Bende rüyamda sürekli biryerlere geç kalırım. Sanki hayali birşey beni tutuyor benim hazırlanmamı engelliyor gibi. Gerçek hayattada hayali şey beni tutuyor ama hiçbiryere geç kalmıyorum asla :) Kendine ters psikoloji uygulamayı dene.
Güzel sonuçlar alırmıyım peki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde ben nedense hiç kızlara düşkün değilim nasıl desem normal bir kızı gördüğüm zaman normal arkadaş gibi düşünüyorum aşık olmak istiyorum birine ama olamıyorum sadece hoşlantı duyuyorum oda kısa oluyor ben aşık olmak istesem de olamıyorum eskiden 4 yıl birini sevdim 14 kilo verdim sevdiğim kişi için ama sonra unuttum onu arada sırada baktığım oldu sonra bu kızı unutunca başkasına aşık oldum ona ilişki teklifi ettim sonra o benden sonra tanıştığı çocuktan hoslanmış bana söyledi bunu. Sonra soğudum herşeyden buna tavsiyen varmı ?

Son düzenleme:

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Güzel sonuçlar alırmıyım peki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde ben nedense hiç kızlara düşkün değilim nasıl desem normal bir kızı gördüğüm zaman normal arkadaş gibi düşünüyorum aşık olmak istiyorum birine ama olamıyorum sadece hoşlantı duyuyorum oda kısa oluyor ben aşık olmak istesem de olamıyorum eskiden 4 yıl birini sevdim 14 kilo verdim aşık olduğum kişi için ama sonra unuttum onu arada sırada gidiyorum baktığım oldu sonra bu kızı unutunca başkasına aşık oldum ona ilişki teklifi ettim sonra o benden sonra tanıştığı çocuktan hoslanmış bana söyledi bunu. Sonra soğudum herşeyden buna tavsiyen varmı ?
bilmem. denemekten zarar gelmez bence