Kotanızın Kontrolünü Elinize Alın

Bu konuyu okuyanlar

Erdem Yener

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Sınırlı bir pakete sahip internet kullanıcısıysanız kota denetleme programlarına alternatif olarak düşünebileceğiniz Bandwidth Monitor'u ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Sınırlı internet kullanıcılarının oldukça içli dışlı olduğu program türlerinden birisi olan kota görüntüleme yazılımlarından bir tanesi olan Bandwidth Monitor, ücretsiz olması yönünden bu alandaki önemli bir uygulama olarak kabul edilen ve ücretli olarak kullanılabilen DUMeter'a rakip olabilecek türden.

bandwidth1235157257.jpg

Rapor Olarak Kaydedin

Sistem tepsisindeki simgesinden her türlü giriş ve çıkış işlemlerini rahatlıkla görebileceğiniz yazılımda tüm bilgilerinizi KB, MB ve GB olarak farklı boyutlarda görüntüleyebilirsiniz. Tüm istatistiksel bilgilerinizi Excel'de XML formatında bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz Bandwidth Monitor, sistem açılışında otomatik olarak başlayarak hiçbir işlemi gözden kaçırmıyor.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (1 MB)

::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Damon86
Yazan: M. Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Öncellikle net freamwork 3.5 sürümünü indirmenizi istiyor.Bende indirdim ve kurdum.Güzel bir program ama şöyle tam anlamı ile sürekli kotanızı takip eden ve sınıra geldiğinizde sisi uyaran bir program olsa.Bir çok program mevcut ama maalesef 200-300 mb gibi yanılmalar yapabiliyorlar.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Öncellikle net freamwork 3.5 sürümünü indirmenizi istiyor.Bende indirdim ve kurdum.Güzel bir program ama şöyle tam anlamı ile sürekli kotanızı takip eden ve sınıra geldiğinizde sisi uyaran bir program olsa.Bir çok program mevcut ama maalesef 200-300 mb gibi yanılmalar yapabiliyorlar.

BEnde katılıyorum sana usta

TTnet bi program çıkartsa iyi olur aslında bi aralar bi programı vardı galiba ama şimdi yok ....

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
- kotanızın kontrolünü elinize alın?
+ nasıl olacak o
- sınırsız'a geçin
+ kaybol lem :D

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Ne olacak bu kotanın hali ?

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Kaderde varsa sürünmek diye bir giriş yapsam abartmış olurmuyum acep

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
bana kaderimin bir oyunumu bu Kota.

by_erdal21

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Ey DSL kullanıyorum gayet başarılı.Denemenizi tavsiye ederim.

http://www.shenturk.com/ linkinden indirebilirsiniz.Sorun yaşarsanız sitede çözümleri var.

bemektar26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paylaşım için teşekkürler gerçekten işe yarar bi program