Kotalı ADSL Abonelerine 2 GB Hediye

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Önceden Türk Telekom tarafından duyurulan bu hediye, ISS'lere ve doğal olarak son kullanıcılara da yansıdı. Kotalı ADSL'cilere 2 GB'lık hediye geldi.

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamayı, okurlarımıza daha önceden duyurmuştuk. Ancak, Türk Telekom'un bu açıklamaları, TTNet, Smile ADSL gibi internet servis sağlayıcılarını (ISS) daha yakından ilgilendiriyordu. Özetle, bu indirimi faturalarımızda görebilmemiz için, ISS'lerin de indirim yaptıklarını duyurması ngerekiyordu ve beklenen indirimler, resmi web sitelerinde duyurulmaya başlandı.

Son Durum Nedir?

ttnet_indirim.gif

:: Hediyeyi beğendiniz mi? Foruma katılın, yorumunuzu bildirin.

Bilgi için: TTNet
SDN - http://shiftdelete.net

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Beğendim şu limiti kaldırsalar daha mutlu olcam :D

ahmetbaskoylu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2gb benim 1 günde harcadığım kota. Fazla tatmin edici değil... Daha etkin kampanyalar bekliyoz...

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Bunada şükür. Keşke her ay olsa demekten kendimi alamıyorum. :)

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ahuhaha ben sınırsız adsl'e geçtim 2gün sonrada böyle kampanya başlattılar :D O 6gb benim bir günlük indirmem oldu artık :)

erdempolat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yalnız birşey dikkatimi çekti. Aralık ayında uygulanacak kota diyor burada. Diğer aylar da geçerli olacak değil mi:) Telekom yine kazık atmasın insanlara, belki gözümden kaçmıştır ondan soruyorum.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
yeni yılda çok daha güzel seçenekler gelecek. bence bunlar ara servisler ;) bekleyelim ve görelim.

bu arada benim kullanıcılara tavsiyem, abone olurken uzun vadeli abone olmayın. neden derseniz, mesela ücretsiz modem almak için 2 yıl boyunca bu tarifeyi kullanacağım dediğiniz zaman bazı seçeneklerden faydalanamayabiliyorsunuz.

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Troy dedi ki:
yeni yılda çok daha güzel seçenekler gelecek. bence bunlar ara servisler ;) bekleyelim ve görelim.

bu arada benim kullanıcılara tavsiyem, abone olurken uzun vadeli abone olmayın. neden derseniz, mesela ücretsiz modem almak için 2 yıl boyunca bu tarifeyi kullanacağım dediğiniz zaman bazı seçeneklerden faydalanamayabiliyorsunuz.
yav şimdimi denir yeni üye oldum :D

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Troy dedi ki:

Mesela arada başka kampanya çıkıyor o arada.

bjk_ozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yaşasın TTNET fakat bu sadece 1 aylıkmı birazda hız artışı olursa tam süper olacak

Win32BlackGhost

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu günler internetten düşüşmü var ? evimdeki internet çok ağır ? :S 12kb download ediyor :S

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
smileadsl'i arayıp soruyorum şimdi, diğer ISS'lere de bu olayın yansıdığı söyleniyor, bir ay bari kotasıza geçmeyelim de cebimize kalsın paramız.

btolga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eski aboneler yararlancak mı ? ben anlayamadım

sakata gelmeyelim :D

ikxan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Türkiyede bedava diye bişey yoktur. Bunu telefon faturalarına zam yaparak çıkartır elbette.
Dünyadaki gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler bakımından en pahalı net zaten bizde bir aylık 2 gb verse ne olur, çocuk mu kandırıyor.

yasin8619

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Peki limitsiz kullanıcılara herhangi bir kampanya yok mu? |)
Ben limitsiz ve 2 yıllık sözleşmeli kullanıcılardanım, malesef. böyle giderse >X<sözleşmeyi fesh ettirecem... ??? |)

Quarismatic

Asistan
Reaksiyon puanı
2
güzel yaa bende şimdiden 3 gb dolduydu 3gb kaldı demek geriye harika !

Zibi$

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
6 GB diye indirirz bişeyler sora derler 4 GB aştın kotayı indirmicem abimm

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
neresi güzel yaaa
benim gibi sınırsız kullananların payını kısıyorlar:(
sınırlı arkadaslara bı lafım yok helal olsun sonuna kadar ama
ttnet sana hakkımı helal etmıyorum..

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
benim anladığım o normal bi uyarı yani 6 yı geçersen bi dahaki ay ödersin fazlalığı diyo heralde

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
yaa ben hala anlayamadım sadece aralık ayınamı ozel bu tarife yoksa aralık ayından sonrada devamlı 6GB mı olacak kota bırısı acıklık getırebılırmı

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
by10ur dedi ki:
yaa ben hala anlayamadım sadece aralık ayınamı ozel bu tarife yoksa aralık ayından sonrada devamlı 6GB mı olacak kota bırısı acıklık getırebılırmı
sadece aralıkta 6 GB

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben anlamadım TTnet sitesi farklı programı farklı söylüyo nasıl oluyoki
Site :5,711 GB
Program :5,218 GB ki bide sitedeki daha 3-4 saatlik güncellenecek...