Kotalı ADSL Abonelerine 2 GB Hediye

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Önceden Türk Telekom tarafından duyurulan bu hediye, ISS'lere ve doğal olarak son kullanıcılara da yansıdı. Kotalı ADSL'cilere 2 GB'lık hediye geldi.

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamayı, okurlarımıza daha önceden duyurmuştuk. Ancak, Türk Telekom'un bu açıklamaları, TTNet, Smile ADSL gibi internet servis sağlayıcılarını (ISS) daha yakından ilgilendiriyordu. Özetle, bu indirimi faturalarımızda görebilmemiz için, ISS'lerin de indirim yaptıklarını duyurması ngerekiyordu ve beklenen indirimler, resmi web sitelerinde duyurulmaya başlandı.

Son Durum Nedir?

:: Hediyeyi beğendiniz mi? Foruma katılın, yorumunuzu bildirin.

Bilgi için: TTNet
SDN - http://shiftdelete.net

m1903

Profesör
Ahuhaha ben sınırsız adsl'e geçtim 2gün sonrada böyle kampanya başlattılar :D O 6gb benim bir günlük indirmem oldu artık :)

erdempolat

Asistan
Yalnız birşey dikkatimi çekti. Aralık ayında uygulanacak kota diyor burada. Diğer aylar da geçerli olacak değil mi:) Telekom yine kazık atmasın insanlara, belki gözümden kaçmıştır ondan soruyorum.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
yeni yılda çok daha güzel seçenekler gelecek. bence bunlar ara servisler ;) bekleyelim ve görelim.

bu arada benim kullanıcılara tavsiyem, abone olurken uzun vadeli abone olmayın. neden derseniz, mesela ücretsiz modem almak için 2 yıl boyunca bu tarifeyi kullanacağım dediğiniz zaman bazı seçeneklerden faydalanamayabiliyorsunuz.

turoksin0

Profesör
Troy dedi ki:
yeni yılda çok daha güzel seçenekler gelecek. bence bunlar ara servisler ;) bekleyelim ve görelim.

bu arada benim kullanıcılara tavsiyem, abone olurken uzun vadeli abone olmayın. neden derseniz, mesela ücretsiz modem almak için 2 yıl boyunca bu tarifeyi kullanacağım dediğiniz zaman bazı seçeneklerden faydalanamayabiliyorsunuz.
yav şimdimi denir yeni üye oldum :D

lb.bingol

Profesör
Troy dedi ki:

Mesela arada başka kampanya çıkıyor o arada.

balcis

Doçent
smileadsl'i arayıp soruyorum şimdi, diğer ISS'lere de bu olayın yansıdığı söyleniyor, bir ay bari kotasıza geçmeyelim de cebimize kalsın paramız.

ikxan

Doçent
Türkiyede bedava diye bişey yoktur. Bunu telefon faturalarına zam yaparak çıkartır elbette.
Dünyadaki gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler bakımından en pahalı net zaten bizde bir aylık 2 gb verse ne olur, çocuk mu kandırıyor.

yasin8619

Asistan
Peki limitsiz kullanıcılara herhangi bir kampanya yok mu? |)
Ben limitsiz ve 2 yıllık sözleşmeli kullanıcılardanım, malesef. böyle giderse >X<sözleşmeyi fesh ettirecem... ??? |)