Kota Kullanımı Çok Yüksek ?

camper19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kota Kullanımı Çok Yüksek ? her ay 100GB'ün üstünde Kullanım diyor !
nasıl olur sadece birkez 50 gb oyun indirdim oda GTA5 di nasıl oluyor öbür aylarda 100 üstünde ama hiç oyun indirmedim indirme işlemi hiç yapmadım neredese . lütfen yardımcı olurmusnuz?

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu ay nedense benim de kota limitim dolduğundan hızımı düşürmüşler, çok ilginç her gün BreakingBad dizisini izliyodum hd kalitesinde indirip o zaman bile kotam kısıtanmamıştı , onu da geçtim her ay mutlaka basketbol ve futbol maçlarını canlı izlerdim ama bu ay kısıtlamışlar nedense..

Autophobia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kota sadece indirme ile dolmaz, girip dolaştığınız siteler, dinlediğiniz/izlediğiniz videolar da kotayı doldurur. Onun haricinde yüksek aşım varsa, ağınızı başka birinin kullanmadığına emin olun.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Valla benim nasıl doluyor bilmiyorum genelde akk'nın yenilendiği ilk hafta kota doluyor. Başkasının girmediğine eminim böyle bir şifreyi kesinlikle bulamazlar. Bütün işaretlemeler var.
Evde 4 telefon 1 Tv 1 de Ps4 internete bağlı. En son çareyi aylık kullanımı ölçen bir program kurmakla buldum şuan evdeki 4 telefonda bu program yüklü kimin telefonu nekadar harcamış hepsini ay sonu toparlayıp karşılaştıracağım.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Kota sadece indirme ile dolmaz, girip dolaştığınız siteler, dinlediğiniz/izlediğiniz videolar da kotayı doldurur. Onun haricinde yüksek aşım varsa, ağınızı başka birinin kullanmadığına emin olun.

Kota sadece indirme ile dolmaz mı? Ayda 350gb indirme yap bakalım doluyor mu dolmuyor mu?

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
50 gb akk var zaten 3-4 günde indirme olmamasına rağmen bittiği zamanlar oluyor. Evde herkesin kişisel teknolojik aletleri olunca indirme olmadan bile doluyor. Biri dizi film izliyor, biri oyun oynuyor biri müzik dinliyor, aklınıza gelebilecek herşeyi yapıyorlar. Bunlarda yetmezmiş gibi herkeste akıllı telefon olunca farkında olmadan veri alışverişi oluyor. Bu kadar çok internet ile bağlantısı olan cihaz bulunurken indirme yapmadan kotanın dolması çok olağan bir durum. Zaman ilerledi, ileri ki zamanlarda daha çabuk bitecek tek çare ya akk sınırı daha yüksek seviyelere çekilecek yada akk kalkacak.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
50 gb akk var zaten 3-4 günde indirme olmamasına rağmen bittiği zamanlar oluyor. Evde herkesin kişisel teknolojik aletleri olunca indirme olmadan bile doluyor. Biri dizi film izliyor, biri oyun oynuyor biri müzik dinliyor, aklınıza gelebilecek herşeyi yapıyorlar. Bunlarda yetmezmiş gibi herkeste akıllı telefon olunca farkında olmadan veri alışverişi oluyor. Bu kadar çok internet ile bağlantısı olan cihaz bulunurken indirme yapmadan kotanın dolması çok olağan bir durum. Zaman ilerledi, ileri ki zamanlarda daha çabuk bitecek tek çare ya akk sınırı daha yüksek seviyelere çekilecek yada akk kalkacak.

Yükseltmek paraya bakıyor. 200gb bende 80₺ ödüyorum.

Autophobia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış anladınız, ben indirme yapmadan da kotayı interneti kullandığınız sürece dolar demek istedim :)