Kota hesaplama

mahır

Üyecik
arkadaslar benim internetim sınırlı 6 gb interneti 04.10.2012 tarihinde aldım 05.10.2012 tarihine kadar kullandım 6 gb bugun interneti ödemek için telekoma giddim ayın 15 de ödeyeceksin dediler bu 5 gün içinde kotayı aşarsam bisey olurmu yoksa diger ayamı yazılır kotam lütfen yarım edin arkadaslar

--- Mesaj Güncellendi ---

bi allahın kulu yokmu araanızda soylesın daha
 

brskyk

Doçent
Kardeş ayın 1 inde fatura kesilir 15 inde 27 28 29 arası ödersin faturayı yani sen suan mayıs ayının kotasını kullanıyorsun kota sorgulamadan bakabilirsin ne kadar kullanmıssın.
 

Webkurum

Profesör
Ücret fazla yazılır. Aşım ücreti eklenir. Eğer tabi duran paketlerden değilse. Türkcellin duran vını var bitince duruyor. Nete girmiyor. Eğer öyle değilse faturanıza eklenir. MB/kb Başına
 

neet

Guru
Onursal Üye
30 gün boyunca size verilen kota miktarı 6 GB
ödemelerinizi aydan aya periyotlarla yaparsınız.
6GB geçildiği taktirde ise aşım ücreti bedeli ne ise o kadar tutar ödersiniz.
 

WebNick

Profesör
internet ücreti peşin önden ödeniyor. Yani içine girdiğin ayı önden ödüyorsun. Bu sebepten içinde bulunduğun ay kotayı geçsende bu kota aşım ücretini o ay ödemezsin. sonraki aya hesaplanır devreder.

Fakat sen yeni açtırdığın için, senin faturan açtırma ücreti+içinde bulunduğun ayın faturası vb. kabarık olabilir. Faturayı görünce hemen heyecanlanma açıklamalarını iyi incele. Yanlışlık olduğunu düşündüğün şeyide mutlaka TTnet e bildir.
 

mahır

Üyecik
saolsın arkadaslar

--- Mesaj Güncellendi ---

6 gb sınırlı kullanıyorum bunu 4 aysılna sınırsız yapıp yıne sınırlıya dönebiliyorummu acaba
 
Üst