Koronavirüs vücutta 27 güne kadar kalabilir

Bu konuyu okuyanlar

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Bıktık artık şu virüsten bir an önce normal hayatlarımıza dönebilsek her gün yeni bir özelliği çıkıyor bu illetin yeter artık

10021997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Bu virüsle ilgili bildiğimiz tek şey hiç bir şey bilmediğimiz. Kuluçka süresi kesin değil, havada kalıp kalmadığı kesin değil. Kargo vb. yüzeylerde ne kadar kaldığı belli değil. İnşallah bir an önce tüm dünyadan temizlenir.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Bu virüsle ilgili bildiğimiz tek şey hiç bir şey bilmediğimiz. Kuluçka süresi kesin değil, havada kalıp kalmadığı kesin değil. Kargo vb. yüzeylerde ne kadar kaldığı belli değil. İnşallah bir an önce tüm dünyadan temizlenir.
İnşallah kurtuluruz ülkece bıktık artık şu illetten.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynen. Bu nedenle ara sıra "bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak" deniyor. Alışacağız artık böyle birbirimizden korkarak taşamaya.
Millet ciddiye almadı. Sokağa çıkma yasağı hala ilan edilmiyor ama bu halkın çenesine dipçiği, başına jopu indirmeden laftan anlamaz. Adam polise dikleniyor. Bu salgın 3 defa söylüyorum yayılacak yayılacak yayılacak. Zayıf ekonomi çıt diye kırılmasın diye sokağa çıkma yasağı indilmeyecem

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ben bu virüsün doğal şartlarda oluşmuş bir bela olduğuna inanmıyorum. Bunu laboratuarda üreten birilerinin belli ki bir amacı vardı. Ve o amaca ulaştıklarında bitecek gibi duruyor. O amaç da dünya nüfusunu azaltmak elbette. Bu küresel güçlerin öteden beri "Dünya nüfusu 1.5 milyar olmalı" tezinden kaynaklanıyor.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
okulu özleyeceğimi hiç düşünmezdim

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Bu kalın kafalılar yüzünden daha da uzuyor bu iş.Göster yine anlamazlar

Son mesajlar