Koronavirüs salgını için yeni kısıtlamalar geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
Koronavirüs salgını bir süre daha devam edecek gibi duruyor. Uzmanlara göre her geçen gün daha fazla kişiye bulaşan bu virüse karşı önlemlerin sıkılaşması gerekiyor. Dünya çapında özellikle ABD, İtalya ve İspanya gibi salgının hızla yayıldığı ülkelerde tedbirler tekrar geri dönmüştü. Türkiye için kontrollü bir normale dönüş olsa da vaka sayılarında artış yaşandığı için tekrar kısıtlamalar […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
500
kısıtlamalar yeterli değil.Şöyle bakıyorum da aylardır sokakta maskesiz gezmek yasak ama sokağından yürüdüğünüz cafenin içine girin açık alanda olan balkon kısmında veya içeride masalarda maskesiz oturabiliyorsunuz bir adım dışarıda geziyorsanız maske zorunlu.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
En basit şekli ile

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
500
izolasyonda olup işe çağrılan bile var

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
500
ve şikayet edecek yer bulamadım düşünün kimseye ulaşamıyorsunuz telefonla bütün sağlık şikayet iletişim kanalları meşgul sonra çözüldü sorun ama bu benim şahit olduğum ya diğerleri?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Şükür bizim iş yerimiz olsun çevre iş yerlerinde hatta bir yerde maske takmıyor diye çalışanını çıkaran duydum ne kadar gercek bilmiyorum ama durumun önemindeler. Ama caddelere çıkınca insanlarımızın ne kadar önem aldıkları direk gözüküyor.

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
500
Market çalışanı olarak benim karşılaştıklarıma oturup ağlamam gerek o derece.Tabi ki sinirden.maskeyi indirip poşeti açmak için parmağını diliyle ıslatan var tedbirler şahane akıl almıyor

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Marketcilik zor zanaat iş güzel lakin insanlarla uğraşmak ölüm. Para verecekler diye herşeye sahip olduklarını sanıyorlar, altı üstü ürününü alıp gideceksin zorluk cıkarmanın ne anlamı var anlamış değilim.

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
500
Aynen öyle yine de seviyorum işimi tahammül sınırım yüksektir :D