Sağlık Koronavirüs Nezaman Biter?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Yasiin

Profesör
Bence mutasyon geçire geçire, insanlar bağışıklık kazanarak yeneceğini düşünüyorum virüsün.

emir000

Doçent
Haklısınız ama adamlar daha maskeyi doğru düzgün takmıyor 2 gün önce saçımı kestirmeye gittim kızlar berberin önüne oturmuşlar maskeyide kafalarına takmışlar bence bunlar virüs bitmeyip okul açılmasın diye yapıyorlar sosyal mesafeye bile uymuyo bizim orda kimse.

damzchevk

Asistan
Hiv virüsü gibi bir yapıya evrimleşmediği veya çeşitli farklı kazanımlar geçirmeyip bugünkü haliyle kaldığı sürece mutlaka bitecek. Bu videoyu güzel hazırlamışlar. Aksi halde daha farklı çözümler üretilmeye çalışılır ama virüsün şuanki yapısı bitirilmeye müsait.

emir000

Doçent
Hiv virüsü gibi bir yapıya evrimleşmediği veya çeşitli farklı kazanımlar geçirmeyip bugünkü haliyle kaldığı sürece mutlaka bitecek. Bu videoyu güzel hazırlamışlar. Aksi halde daha farklı çözümler üretilmeye çalışılır ama virüsün şuanki yapısı bitirilmeye müsait.

Hiv virüsüdemi bir virüs türü hocam?

Yasiin

Profesör
Haklısınız ama adamlar daha maskeyi doğru düzgün takmıyor 2 gün önce saçımı kestirmeye gittim kızlar berberin önüne oturmuşlar maskeyide kafalarına takmışlar bence bunlar virüs bitmeyip okul açılmasın diye yapıyorlar sosyal mesafeye bile uymuyo bizim orda kimse.
Yolda yürürken insanlara bakıyorum, birisi kafasını kapatmış, biri kolunda yüzünden hariç her yerlerine takıyorlar.

emir000

Doçent
Yasakların Hepsini Kaldırarak Büyük Hata Yaptılar Artık Vaka Sayısı Bile 1400 lere çıkıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben virüs var diye artık evden ayrılmıyorum virüs kaparım diye korkuyorum.

Yasiin

Profesör
Yasakların Hepsini Kaldırarak Büyük Hata Yaptılar Artık Vaka Sayısı Bile 1400 lere çıkıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben virüs var diye artık evden ayrılmıyorum virüs kaparım diye korkuyorum.
Olacağı varsa olur, kaderin önüne geçemezsin, sen evden çıkmazsın evden çıkan birisi kapar sanada bulaşır. Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin.

Emre Özdoğan

ShiftDelete.Net
Editor
Bence hiçbir zaman tamamen bitmez. Bu kadar yayılmış bir salgının bitmesi kısa vadede mümkün değil, hedef 2030 diyelim.

Son mesajlar