Haber Korona'dan ölenleri gömen görevliler eldivenleri yerlere atıyor!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Dilara Kaya

Asistan
İçerik Ekibi
Beykoz’da ölülerin gece gömülmesinin ardından giyilen eldivenlerin sağa sola atılmasının halk tarafından farkedilmesi üzerine vatandaş ile polis tartıştı.

IMG_20200326_161451.jpg
IMG_20200326_161449.jpg
IMG_20200326_161454.jpg
 

BHA

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Moderatör
İşte karakter yoksunu insan örneklerine bir yenisi daha. Ne desek az bu insanlara! Bir andan savaş halinde olduğumuz bu durumda bile doğayı kirletmeye, zarar vermeye devam edebiliyorlar.
 

Semih10

Doçent
Bir yandan virüsle savaş halindeyiz ama hala çevreye zarar vermeye devam ediyorlar. Hubert Reeves'in Doğayla savaş halindeyiz.Eğer kazanırsak kaybederiz lafı ne kadar da doğru bir laf çünkü kirli çevrede bakteride türer virüste türer hastalıkta olur.
 
Son düzenleme:

Szayel

Doçent
İş elbisesi ve koruyucularını veren belediye, bunları verdiği gibi kullanım eğitimi de vermeli akabinde imha eğitimi de. Bende iş servislerinden inen insanlar görüyorum maskelerini çıkarıp buruşturup ceplerine sokuyorlar. Ne önemi kaldı o maskeyi takmanın vesaire.

Bunlarda da bu eşyaları verenler eğitmeli. Yani naısl kullanmalı ? Nasıl kullanımı son bulmalı ? Ekstra olarak madem orada bir çalışma alanı var ya o alana yada başka bir yerde bu tarz tıbbi sonuçlar vakalar çıkaracak atıklar için alan yapmalı ve çalışanlar oraya atmalı.
 
Üst
stat counter