Korona yüzünden sığınaklara kaçtılar!

Dilara Kaya

Müdavim
Müdavim
12 Mart 2020
2,920
3,756
293
24
Yıllardır yeraltında bulunan sığınaklarına gıda, ilaç, silah gibi şeyler depolayan insanlar tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsünün yayılmasıyla bu sığınaklarına kaçtı. Herhangi bir felaket senaryosuna yıllardır hazırlanan bu insanlar, dünyanın çok daha kötü hale geleceğini iddia ediyor. Depoladıkları erzakların kendilerine 4 yıl boyunca yeteceğini de belirtiyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz bu durum hakkında?
Korona sığınağı
Korona sığınağı

Görkeem

Müdavim
Müdavim
22 Ağustos 2019
4,064
3,392
293
Adam parasıyla yaptırmış istediği yere kaçar , haklı buluyorum tabi ben onun yerine bir adaya falan giderdim heralde :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Forumda goygoyu çok döndü. Aksini savunan da çok oldu.
Bu kapitalist dünyada para huzurdur. Sevgi, saygı falan filan diyenler oldu. Sevgisiz de yaşarsın. :D Şu dediklerimin aksinin savunlara müsait şekilde gülerim ancak.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Peki o da olsa kötü mü olur?
Sen ille de olmasın, bundan nefret ediyorum diyorsun ya, o yüzden dediydim. :D
İnanır mısınız bilmem. Fakat ben dinen sevilmesi mecburi şeyler dışında neredeyse herşeyden nefret ediyorum. Maalesef ben de buyum. :D
Ortada birşeyleri sevmemi gerektirecek birşey yok. Düzen yok, adalet yok. Şerefsizlik çok.
Ben işime bakarım millet birbirini çok güzel sevebilir. :D

kmurat

Müdavim
Müdavim
8 Şubat 2014
8,509
3
3,728
1,358
Sığınaklarını ve sığınakta yaşamayı test etme imkânları oldu. Denesinler.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
24 Şubat 2020
6,091
12
16,093
3,258
18
Yıllardır yeraltında bulunan sığınaklarına gıda, ilaç, silah gibi şeyler depolayan insanlar tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsünün yayılmasıyla bu sığınaklarına kaçtı. Herhangi bir felaket senaryosuna yıllardır hazırlanan bu insanlar, dünyanın çok daha kötü hale geleceğini iddia ediyor. Depoladıkları erzakların kendilerine 4 yıl boyunca yeteceğini de belirtiyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz bu durum hakkında?
Ekli dosyayı görüntüle 90213Ekli dosyayı görüntüle 90214
1 kişilik daha yer yokmuymuş ya