Sınav zamanı korku döngüsü

Agony13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar merhaba ben 12.sınıf oldum. benim bir sorunum var. bunu bir örnekle anlatmak istiyorum; mesela bu sabah kalktım ve hiçbir şey düşünmeden direkt test çözdüm. (yaklaşık 2 saat) sonra dershaneye gittim. orada sohbet muhabbet işte sınav hakkında falan konuştuk. biri dedi ben 10 saat çalıştım, biri ben ayt başladım falan dedi moralim çok düştü. yazın başından 1 aylık kampa katıldım. ve yaklaşık bir 10 15 net arttırdım tyt de. bu kamptan sonra sonra kafa dağıtmak için 1 ay tatil yaptım. sonra bir gittim ki herkes ders çalışmış. sonra şu yotube den yks kanallarını falan izledim. kafanızı takmayın diyor kendi çalışmanıza bakın diyor yetişir diyor . ama çok feci aklım meşgul oluyor. resmen uykularım kaçıyor. çok korkuyorum. bu yüzden oturamıyorum derse. asıl sorun bu .mesela dediğim gibi sabah aklım boşken güzelce oturup çözdüm. sonra bir instagrama giriyorum adamlar 12 saat çalışıyor ve benimde isteğim kalmıyor yine bir korku basıyor. bu resmen bir döngü oldu 3 5 gündür bundan nasıl kurtulabilirim her derse başladığımdan içim içimi yiyor resmen lütfen yardımcı olun

KamtariR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,798
telaşlanma. her şey yoluna girer. step by step, adım adım git.

çevrendekileri boşver, sen kendini biliyorsun. elinden gelenin en iyisini yap, gerisini Allah'a bırak.