Kore malı 5s alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

erdiozgor0747

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tabi şimdi herkes alınmaz dicek :D çin malı sancak herkes. birebirurunler.com da 1.sınıf kopya mallardan almak nasıl sizce. kullanan var mı. bakın 100 tl lik çakma tellerden bahsetmıyorum.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
:) . Ben kullanmıyorum. Arkadaşım kullandı hala daha kullanmaya devam ediyo. Aynı telefonu değil tabi gene çakma ürün farkli telefon. Orjinal cihazlarin yaninda wifisi yetersiz bizimki full cekiyoken (orjinal cihaz) onun cekmiyo. Aradigimda sesi kesik kesik boğuk geliyo. Ya ben sana alma diyicem paraya yazık 100 lira olmasın 300-500 olsun onada yazık. Ne kadarın var bilmiyorum ama ikincil General Mobile Discovery alsan çok iyi yaparsın bence. Ha iphone diyosan bilemem orasını

erdiozgor0747

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:) . Ben kullanmıyorum. Arkadaşım kullandı hala daha kullanmaya devam ediyo. Aynı telefonu değil tabi gene çakma ürün farkli telefon. Orjinal cihazlarin yaninda wifisi yetersiz bizimki full cekiyoken (orjinal cihaz) onun cekmiyo. Aradigimda sesi kesik kesik boğuk geliyo. Ya ben sana alma diyicem paraya yazık 100 lira olmasın 300-500 olsun onada yazık. Ne kadarın var bilmiyorum ama ikincil General Mobile Discovery alsan çok iyi yaparsın bence
demın cok ıyı al demıstın sımdı olumsuzsun :)) birebirurunler sayfası var facede 47 bin civarı begenısı olan sayfa. o sayfada 5s vıdeosuna baktın mı o telefondan bahsedıyorum

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Dostum para senin. Ben olsam almam düşünmem. Sana tavsiyem alma. Ürünlere baktım.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Dediğim gibi bi gm discovery ikinci el bak hic pişman olmazsın bütçen az ise.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Nexus 4 fena degil gmd den alt bi telefon moto bilmiyorum. Ben gmd kullandim aslan gibi.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Hiç bir zaman çakma ürün alınmaz. Güncelleme desteği nasıldır bilinmez ya oyuncak telefondan bir farkı yok benim gözümde. Stabil değildir performansı kötüdür. Sanırım farklı bir konuda seninle konuşmuştuk Nexus 4 al demiştim alabiliyosan onu al.

Mali400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1.sınıf dahi olsa çakma ürünleri önermiyorum.

Son mesajlar