Koranavirüs yasağını Karavan'da geçiriyorlar!

Bu konuyu okuyanlar

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Bence güzel mantık, çek karavanı manzaralı bir kenara yaşa hayatını :D Aklıma yatmadı değil ama bilin bakalım ne eksik ''KARAVAN'' Çadırım var acaba çadırla oluyor mudur ? :D

ANTALYA'da karavancılar, koronavirüs salgını nedeniyle 31 ilde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında günlerini karavanlarında izole olarak geçiriyor. Dünyaca ünlü Konyaaltı sahiline yakın bir konumda toplanan karavancılardan kimi kedisiyle oyun oynuyor, kimi de ud çalarak komşularına müzikle moral veriyor.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bana göre karavan hayatı zor.

gorilofficial

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Ben baya heveslendim bu işe small van diyorlar suzuki carryden minnak bir karavan yapan arkadaş var youtubeda aşırı hoş ama lpgsiz bir araç arıyorum ve sürekli değil keyfi kullanmak istiyorum mesela tatile mi gittim otelde kalcağıma karavanımda kalcam

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Ben baya heveslendim bu işe small van diyorlar suzuki carryden minnak bir karavan yapan arkadaş var youtubeda aşırı hoş ama lpgsiz bir araç arıyorum ve sürekli değil keyfi kullanmak istiyorum mesela tatile mi gittim otelde kalcağıma karavanımda kalcam
Eğer aracınız çok yakıt yakmıyorsa en mantıklı gezme şekli zaten, ben bir ara Çadırım yanımda geziyordum araçta istediğim yere Otel parasına vereceğim ücretide yakıta harcayıp miss gibi hayat sürüyordum :D

Reaksiyon puanı
144
Antalya'da yaşıyorum ve deniz 20 dakikalık mesafede olmasına rağmen gidemiyorum :( Gizlice gidip Falezler'in orada mı yatsam acaba?