Öneri Konu

Bu konuyu okuyanlar

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
AC oynamadım ama tür olarak çok farklı birbirinden.
Yağmur yağarken veya yağmacıların bölgesine girerken sürekli bir endişe, korku sarıyor. Değişik bir oyun.
Hele Kiral Varlıklara yakalandığında, çok tuhaf şeyler oluyor.
Zor bir oyun.

Tabi kargo taşıma zorluğunu anlatmak bile istemiyorum.
Sistemim 1080p, 144 Hz, Full ayarlarda oynatır mı bu oyunu?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sistemim 1080p, 144 Hz, Full ayarlarda oynatır mı bu oyunu?
Oynatır sende RTX 2060 var açarsın DLSS bakarsın keyfine.

Bu resimdeki arkadaş Horizon: Zero Dawn'da mevcut. İsmi de Tallneck. Geçenlerde oynamaya başladım baya iyi bir oyun. Zamanında Steam'de 75 TL'ye almıştım :)

6.jpg

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Anladım ama aklıma şu geldi, Death Stranding mesela Cyberpunk ile işbirliği yaptı ya, bu oyunla da yapmış olabilir.
Horizon'da dünya bir değişim geçiriyor ve teknoloji kayboluyor. İnsanlar köylerde kabile tarzı yaşama dönüyor. Ancak eski teknoloji kalıntılar halinde halen bulunuyor. Tabi pek çok insan eski teknolojiyi lanetli gördüğü için yanaşmıyor ve korkuyor. Death Stranding'in dünyasında insanlığın geçirdiği değişim belki de Horizon'daki eski teknolojiyi kullanan insanlar olabilir.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Oynatır sende RTX 2060 var açarsın DLSS bakarsın keyfine.

Bu resimdeki arkadaş Horizon: Zero Dawn'da mevcut. İsmi de Tallneck. Geçenlerde oynamaya başladım baya iyi bir oyun. Zamanında Steam'de 75 TL'ye almıştım :)

Ekli dosyayı görüntüle 151204
Cyberpunk'ta DLSS'yi açınca görüntü bayağı bozuluyor. Çözünürlüğü düşürmekten ne farkı var ki bu meretin?