Konu Kapatma Yerine Birleştirme

Bu konuyu okuyanlar

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bir üye 2 konu açıyor. Haklı olarak ikisinden biri kapanıyor ancak fark edilene kadar bazen kapanan konuda da üyelerin yazdığı öneriler, fikirler vs oluyor ve bu açık kalan diğer konuya yansımıyor. O öneri ya da fikir kapanan konuda kalmış oluyor. Böyle bir durumda üyenin açtığı kapatılması gereken konuda bir kaç mesaj varsa kapatmak yerine iki konuyu birleştirmek daha iyi olur fikrindeyim. Eskiden moderatörlüğünü yaptığım bir forumda bu özellik vardı. SDN Forum altyapısı buna izin veriyor mu, bu özellik zaten forumda var mı ya da getirilebilecek bir şey mi bilemiyorum. Moderatörler görebiliyor normal olarak o özellikleri malum. Ben hiç forumda birleştirilen bir konu göremediğim için yazmak istedim, kolay gelsin.

Son düzenleme:

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
aynen bu konuda ben de katılıyorum size

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Konu birleştirme imkanımız var fakat konular birleştirildikten sonra 2 konuya da verilen cevaplar birbirine karışıyor. Bir konu diğerinin üzerine biniyor ve konu içerisinde ki ahenk bozuluyor.
Bu işlemi gerçekleştirebiliriz fakat bu seferde verilen cevaplar birbiri ile karışacağı için küçük bir kaos ortamı oluşabilir :)
Aktiflik durumuna göre konularda birleştirme de yapılabilir.

Tavsiyeniz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim :)

Son mesajlar