Konu Başlığı Yok

Aslında, her üye olan kişi konu açıp selam,salam,merhaba gibi şeyler yazıp bölüm kirliliği yapacağına tek bir konu açılıp yöneticiler tarafından her üye olan kişi kendini o bölümden tanıtsa..

Misalen; Ad, soyad, yaşadığı yer, yaş.

Gibi, gibi bilgileri yazsa, daha derli toplu güzel bir vaziyette olur diye düşünüyorum.

Dipnot; Aksi hâlde silinebilir konu. :)

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Şu an ki sistem daha iyi duruyor senin önerinin yanında bence..
Bu arada Hoş Geldin :)

Bırak dağınık kalsın..
Ad soyad yarışmaya nerden katıldığı yaşı falan soruluyor ama üstelememek gerekir.Ben adımı soyadımı veya bilgilerimi sana vermek mecburiyetinde değilim.İstersen tc kimlik numaralarımızıda yazalım :D

gokhanozsoy dedi ki:
Bırak dağınık kalsın..
Ad soyad yarışmaya nerden katıldığı yaşı falan soruluyor ama üstelememek gerekir.Ben adımı soyadımı veya bilgilerimi sana vermek mecburiyetinde değilim.İstersen tc kimlik numaralarımızıda yazalım :D
Ha, ha, ha.Gülemedim.

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Gökhan, Mars'ta güzel bir yarışma düzenleniyor.
Hayatta kalmayı başaran kişinin blogunun reklamı yapılıyor.
SDN olarak biz seni seçtik. Birazdan Mars'a biletini keseceğim.

Elmacik dedi ki:
Gökhan, Mars'ta güzel bir yarışma düzenleniyor.
Hayatta kalmayı başaran kişinin blogunun reklamı yapılıyor.
SDN olarak biz seni seçtik. Birazdan Mars'a biletini keseceğim.
Hava bozuk ya.Sonra bi sorun olmasın :p
Garanti veriyosun dimi.Hayatta gerçekten kalırsam blogumun reklamını(tanıtım diyelim) yapıcam.Ama ben marsa gidememki beni zaten troy ceza evine gönderdi.Offf

cathlack

Profesör
Fıldır Fış dedi ki:
Aslında, her üye olan kişi konu açıp selam,salam,merhaba gibi şeyler yazıp bölüm kirliliği yapacağına tek bir konu açılıp yöneticiler tarafından her üye olan kişi kendini o bölümden tanıtsa..

Misalen; Ad, soyad, yaşadığı yer, yaş.

Gibi, gibi bilgileri yazsa, daha derli toplu güzel bir vaziyette olur diye düşünüyorum.

Dipnot; Aksi hâlde silinebilir konu. :)
Bence çok iyi fikir..katılyorum sana
Bu arada hoşgeldin

snra

Profesör
Şu anki daha iyi bence. Sürekli aynı konuyu takip etmektense yeni konu açıldıkça haberdar olmak daha kolay.

emelden

Dekan
Fıldır Fış :) sabah dikkatimi çekti kullanıcı adın.
Eh hoşgeldin diyim bari bu bölümün en meşhur kelimesidir. :)