Konsol mu PC mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Konsol mu Pc mi

• Kullanılan toplam oy
    30
abi bide ben vga girişli bir monitöre nasıl bağlayabilirim ps 4 ü bişeyler lazımmış max 100 liraya falan ne alabilirim onunu için bide monitöre bağlarsam ben capture card da kullanacam ama capture cartd ı kullandığımız konsolamı bağlama mız lazım yoksa hem tv (monitöre vga) ye mi hem konsola mı monitörüm philips 227EL

abi bide ben vga girişli bir monitöre nasıl bağlayabilirim ps 4 ü bişeyler lazımmış max 100 liraya falan ne alabilirim onunu için bide monitöre bağlarsam ben capture card da kullanacam ama capture cartd ı kullandığımız konsolamı bağlama mız lazım yoksa hem tv (monitöre vga) ye mi hem konsola mı monitörüm philips 227EL
PS3 de dönüştürücü ile bağlamak mümküm ancak PS4 de bu dönüştürücüler işe yaramıyor. Bağlasanız bile çamur gibi görüntü alırsınız. Capture kartta hdmi girişi ile bağlanır.

http://www.vatanbilgisayar.com/sl-hv5-hdmi-dan-vga-cevirici.html

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/hdmi-to-vga-donusturucu-gold-kablo-1-5-metre-117311080?keyword=&gclid=CPmt0Ovmxr8CFQIYwwodsBsAeg&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

beyler sunu rahatlıkla dıyorum pc de ps4 ten ıyı goruntu kalıtesı alabılırsın ama yaklaşık 7 milyar onun yerine 1.5 milyar ps4 e verip geri kalan parayı tv almak için kullanmak daha iyi değilmi efsane bir tv artı ps4 mu yoksa efsane bir pc mi bu arada artık pc parcaları hızlı gelısıyor yanı 2 yada 3 sene gecırırsın hadi diyelim 4 sonucta 7 mılyar 2 yıl olmazda :D her neyse ben kesınlıkle tercıhımı ps4 ten yaparım zaten yenı ps4 alındı bana dogum gunu hedıyesı yarın gelcek inş kesınlıkle onerım ps4 yanı

Graveworm

Doçent
Devir öyle bir devir ki, paran varsa, 7-8k yatırım yaparsan seni 5-6 sene götürecek üst seviye bir bilgisayar toplayabilirsin. Fakat paran yoksa gidersin 2000 tl ye alırsın ps4 yada xbox fifa,pes,klasik combat oyunları, sayamayacak kadar hikaye oyunları, fps seversen ve alışmak istersen tonla fps oyunları falan seni baya götürür. O yüzden bu oylama saçma. Kısacası paran varsa PC yoksa konsol

Kroston

Üyecik
Konsol almak daha mantıklıdır çünkü oyunlar konsolun sistemi için yapılıyor bu nedenle de bir sınırı var ama pc de yok o yüzden cebinizi yakan bir ekran kartı alıp onun bir kaç sene sonra eski hissettirir ve yani bir ekran kartına falan ihtiyacınız olur konsol öyle değil bir kere alırsınız gönlünüzce alırsınız oyunları acaba kaldırır mı diye düşünmeden.Ama konsolun da kötü yanı oyunların pahalı olması eğer gücünüz iyi bir bilgisayar almaya yetiyorsa konsol alın yoksa benim gibi pc aldığınıza pişman olabilirsiniz.

stat counter