Konsol mu PC mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Konsol mu Pc mi

• Kullanılan toplam oy
    30
720 p video çekebiilirmiyim peki vede ps 4 ile uyumlumu bu http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/s-link-sl-vd017-usb-2-0-capture-card-119865109 capture card ve bu capture cardı televizyon a bağlıyoruz sesimizi ve televizyon görüntüsünü kaydediyor değilmi kaydetdiği video yu bilgisayara nasıl atacağım ve nasıl video yu başlatıp kapatacağım ? tuşu falan mı var

Kullanabilirsiniz. Senin 100 Lira bütçen vardı. 270 Liralık önerdim, Pahalı deyip istemedin. 100 Liralık öner dedin. Elgato yu 500 Liradan aşağı bulamazsın.

evet zaten elgato almayıcağım abi senin önereceğini alacağım onu türkiye de nerede bulabilirim ps4 ile uyumlumu ve ne ile kullanıyoruz onu

bir soru sordum henüz cevap alamadım ben aldığım bu capture card ı telvizyon bağlayacam dimi ve video kayıdını nasıl durdurup başlatacağım ve kutusunda xbox 360 ve ps3 yazıyor sıkıntı olmasın

Çok basit, Önce ki sayfalar da nasıl yapıldığını söylemiştim. HDMi bağlayacaksın. Çıkan arayüz de record yazılan yerden kaydı başlatıp durdurabilirsin. Al resimlerini de burada paylaş. Daha detaylı anlatırım.

Öyle değil. Sen al resimleri sayfa da paylaş ben detaylı şekil de anlatacağım :)

Siparişi hemen geç. Yarın gelir

omer_909

Asistan
Yeni pc almayı düşünüyordum sonra dedimki boşver Pcler çok sorunlu oluyor 2500 TL 3000 TL vermek gerek en fazla çok iyi pc için bende PS4 kara verdim 2000 TL bütçe var PC mi 1200 1100 satıcam gidip PS4 alıcam birde Kalan parayada Oyun veya Telefon alıcam

abi bişey soracam teknosa ya gitdim orada dedilerki amerikadan aldığın ps 4 ün oyunlarınıda oradan almam lazımmış buradaki oyunları çalışdırmazmış aynı şey çin içinden geçerlimi

abi bişey soracam teknosa ya gitdim orada dedilerki amerikadan aldığın ps 4 ün oyunlarınıda oradan almam lazımmış buradaki oyunları çalışdırmazmış aynı şey çin içinden geçerlimi
:) Öyle birşey yok. Bunu önceki mesajlarda da defalarca söyledim. Amerikadan alacağınız cihaz ntsc olur ve buradan alacağınız pal filmleri oynatmaz. Ayrıca garantisi Ülkemizde geçerli olmaz. Oyunu ister amerikadan alın ister başka ülkeden farketmez her yerde çalışır.

/xo/

Dekan
2 tip PS4 var. Pal ve Ntsc. Pal, ülkemizde satılandır. Senin Ntsc oyun arayıp bulmanız lazım.

2 tip PS4 var. Pal ve Ntsc. Pal, ülkemizde satılandır. Senin Ntsc oyun arayıp bulmanız lazım.
Öyle birşey yok. Pal cihaz Ntsc oyunları da çalıştırır aynı şekil de Pal cihaz da Ntsc oyunlarını. Tüm oyunlar region free dir yani bölge kilidi yok. Sadece buradan alınan bluray filmleri çalıştırmaz.

stat counter