Kolum çatladı ya da kırıldı sanırım

Bu konuyu okuyanlar

Mertrt_01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Kolum çatladı ya da kırıldı. Buna en iyi çözüm hastane ama hastaneye gitmemem lazım. Ailemin haberi yok, olmaması da lazım zaten. Bir kavgada oldu. Sol yumruğum sağa doğru bakarken sağ taraftan yumruğuma sert ve hızlı bir biçimde bir cisim geldi. Ne olduğunu boşverin. Bunun kırik ya da çatlak olduğunu nerden mi anladım? Kısa süre önce yazın çatlayan başparmağım iyileşti. O zaman da böyle ağrıyordu. Kolumu aşağı salınca ağrıyor, yukarı kaldirınca ağrı hafifliyordu. Şimdi de böyle. O zaman alçıya falan aldık. Ailemin haberi olduğu için kendi çapımızda önlemler aldık. Ama benim şimdiki çatlak ya da kırığımı kimsenin öğrenmemesi lazım. Bu olay dün gece oldu. Şimdi sabah ve ağrı kolum durduğu zaman olmuyor. Tam olarak kol denilemez, bileğe daha yakın. Bilek ile dirsek arasında bileğe çok daha yakın. Kolumun altı yere paralel şekilde durduğunda sağ tarafta olan şey. Çünkü orayı biraz elledim baktım. Garip bir şey var. Sadece kablo ve anahtardan oluşan elektrik devresinde anahtar kapalı ikenki gibi. Ama o kadar ayrık değil. Muhtemel bir mesaj: Burası hastane değil. Böyle demeyin tek çözüm yolu internet. Hastaneye gidemem hastaneye gitmeye de ikna etmeye çalışmayın lütfen. Evde kendi yöntemlerimle en kısa sürede nasıl atlatabilirim? İlk saatlerde ve şu anda morluk yok. Vermediğim bilgiler elbet vardır. Ama benim aklıma bir şey gelmiyor. Siz sorun ben cevaplayım başka bilgiye ihtiyaç varsa.
Not: Bu konu çok önemli bir konu olduğu için başka bir forumda da yazdım. Çok önemli çünkü bu sene sınav senem ve sınava 2.5 -3 ay kaldı.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Söz konusu sağlıksa riske atılmaması gerektiğini düşünüyorum. Şuan yapacağın yanlış bir hareket ileride ciddi sorunlara yol açabilir bunu biliyorsun. Ben senin yerinde olsam çoktan hastanede almıştım soluğu. Aileden saklayınca veya saklamayınca ne değişir bilemem. Ancak yapmayı düşündüğün şey çok riskli ve sorumsuzca bence. Günü kurtarmaya çalışma, ileri görüşlü düşün. Bu dönemde kavga etmek de nedir ayrıca kovid testi de yaptır istersen.

Mertrt_01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Söz konusu sağlıksa riske atılmaması gerektiğini düşünüyorum. Şuan yapacağın yanlış bir hareket ileride ciddi sorunlara yol açabilir bunu biliyorsun. Ben senin yerinde olsam çoktan hastanede almıştım soluğu. Aileden saklayınca veya saklamayınca ne değişir bilemem. Ancak yapmayı düşündüğün şey çok riskli ve sorumsuzca bence. Günü kurtarmaya çalışma, ileri görüşlü düşün. Bu dönemde kavga etmek de nedir ayrıca kovid testi de yaptır istersen.
Anneme söyledim, sıra babamda.

Son mesajlar