Kolonyanın yandığını yanarak öğrendi! :)

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Kolonyanın yanıcılığını merak ettiği için üzerine döküp çakmağı çakan 12 yaşındaki Orhan: Kolonyanın yandığını yanarak öğrendim.
Screenshot_20200627-120804_Instagram.jpg

Reaksiyon puanı
6,424
Öyle denemek yerine mermere filan döküp yaksaymış benim sehbanın üzerininde 2 3 yılda baya bir iz kalıyor kolonyayı yavaş yavaş döküp yakardım sonra izlerin hepsi giderdi.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Ben de çocukken anneannemin çakmağına gaz dolduruyordum halının üstünde. Doldururken halının üstü biraz buzlandı. Çakmağı açıp şu buzları eriteyim diye halının üstüne bir götürdüm. Halının o kısmı alev aldı. Allah'tan abim görüp yetişti. Su falan getirdi. Annemin kıyafetini falan ateşin üstüne kapattım. Halının üstü ve annemin kıyafeti biraz ütülendi ama kimseye çaktırmadan işi kapattık.
Böylece o buzlanmanın gazın kendisi olduğunu öğrenmiş oldum.?

Çocuklar her şey yapabilir. Çocuğa üzüldüm. Geçmiş olsun.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,619
ben balkonda yere döküp yakıyorum kolonyayı efsane gözüküyo yeşilimsi bi renkte oluyor efso gözüküyor

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Ben de çocukken anneannemin çakmağına gaz dolduruyordum halının üstünde. Doldururken halının üstü biraz buzlandı. Çakmağı açıp şu buzları eriteyim diye halının üstüne bir götürdüm. Halının o kısmı alev aldı. Allah'tan abim görüp yetişti. Su falan getirdi. Annemin kıyafetini falan ateşin üstüne kapattım. Halının üstü ve annemin kıyafeti biraz ütülendi ama kimseye çaktırmadan işi kapattık.
Böylece o buzlanmanın gazın kendisi olduğunu öğrenmiş oldum.?

Çocuklar her şey yapabilir. Çocuğa üzüldüm. Geçmiş olsun.
Kaç yaşındaydın :)

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Geçmiş olsun kardeşimize keşke farklı şekilde tecrübe etseydi :( Benim çok ateşle oynadığım olmuştur ama çok şükür hiç evide kendimizide yakmadık :)

Son mesajlar