Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Selamunaleyküm. Kolay ve kullanışlı video düzenleme programı önerir misiniz?
--- Gönderi Güncellendi ---
@Ben Kenobi Siz video edit programı kullanıyor musunuz?

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Profesyonel meslek için iş yaparken kullanmayacaksan OpenShot, AviDemux veya KdenLive hem Windows'ta hem Linux'te versiyonları olan güzel ve yeterli programlar.

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Kolay olması anlamında Camtasia'yı öneririm, pek profosyonel iş çıkmasa da hemen kavrarsın.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Kolay olması anlamında Camtasia'yı öneririm, pek profosyonel iş çıkmasa da hemen kavrarsın.
Şu an bilgisayarımda KdenLive adında video edit programı var. Camtasia Studio haricinde önerebileceğiniz bir program var mı?

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Profesyonel meslek için iş yaparken kullanmayacaksan OpenShot, AviDemux veya KdenLive hem Windows'ta hem Linux'te versiyonları olan güzel ve yeterli programlar.

Arkadaş önerdi bir kaç tane, ona ek olarak camtasia'yı önermiştim.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Şu an bilgisayarımda KdenLive yüklü. Öneriniz için teşekkürler.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hocam KdenLive'ı yükledim. Editleme sırasında video ilerliyor ama görüntü değişmiyor değişse de geç değişiyor.
Amacım profesyonel edit yapmak değil. Bazı yapmak istediklerim video birleştirmek ve videoların bazı kısımlarını kesebilmek.
Kasmadan kolay edit yapabileceğim program gerek.
Şunlardan hangisini önerirsiniz:
HitFilm 4 Express (Ücretsiz olanı)
OpenShot
AviDemux
Lightworks.

Son mesajlar