Kojima, Fragila karakterine aşık!!

Bu konuyu okuyanlar

Shiden

Profesör
Cezalı
Death Stranding oyunu 14 bölümden oluşuyor ve saçma derecede uzun olan tek bölümü 3.bölüm.
Bence Kojima bu hatuna aşık.
3.Bölümün adı Fragile ve Fragile karakteri.
1606731110898.png

Karakteri oynayan kadın da bu;
1606731075699.png

Léa Seydoux​

mychar276

Profesör
Fragile oyundaki açık ara en önemli karakter benim gözümde. Diğerleri de harika ama benim için asıl merak ettirici unsur Fragile oldu. Kojima da bunun farkına varmış olacaktır ki karakteri daha derinlemesine anlatmak adına daha uzun süre ele almış. Bu ona aşık olduğu anlamına gelmiyor. Rolü oynaması için başta Stefanie Joosten' a teklif götürüyor, bir aşk durumu olsa başkasına teklif götürmez zaten. O yüzden altı çok boş bir teori bu bence.

Burada da gayet kanka kanka takılıyorlar.
geçici.jpg

Shiden

Profesör
Cezalı
Fragile oyundaki açık ara en önemli karakter benim gözümde. Diğerleri de harika ama benim için asıl merak ettirici unsur Fragile oldu. Kojima da bunun farkına varmış olacaktır ki karakteri daha derinlemesine anlatmak adına daha uzun süre ele almış. Bu ona aşık olduğu anlamına gelmiyor. Rolü oynaması için başta Stefanie Joosten' a teklif götürüyor, bir aşk durumu olsa başkasına teklif götürmez zaten. O yüzden altı çok boş bir teori bu bence.

Burada da gayet kanka kanka takılıyorlar.
Ekli dosyayı görüntüle 126420
Hatun güzel yani. Ondan dedim.

Shiden

Profesör
Cezalı
@mychar276 dostum Frigila'dan çok ama çok ilginç karakterler var.
Bunlardan biri Cliff, diğeri Lou hatta Die-Hertman.

Sana neden Fragila enteresan geldi.

mychar276

Profesör
@mychar276 dostum Frigila'dan çok ama çok ilginç karakterler var.
Bunlardan biri Cliff, diğeri Lou hatta Die-Hertman.

Sana neden Fragila enteresan geldi.
Diğer karakterler 10 numara yazılmış ve kurgulanmış ama en iyi empatiyi Fragile ile yaptım. Herkes için favori karakter farklıdır. Onun hikayesi benim için diğerlerinden daha ilgi çekici oldu.

Shiden

Profesör
Cezalı
Diğer karakterler 10 numara yazılmış ve kurgulanmış ama en iyi empatiyi Fragile ile yaptım. Herkes için favori karakter farklıdır. Onun hikayesi benim için diğerlerinden daha ilgi çekici oldu.
Çok ezik bir hikayesi vardı Fragile'nin. Ama yapacak bir şeyim yok herkesin kendi tercihi. Bölümü de leşti. Saçma şekilde uğraştırdı.

Shiden

Profesör
Cezalı
Sen biraz gençsin anlaşılan. Yaşını al biraz daha olaylara daha farklı bakmaya başlarsın.
Kardeşim bom boş bir şeydi işte. Neymiş "ben Fragila'yım ama kırılmam". Cidden aşırı cringe bir şeydi.
Neyse ki 4.Bölümde Cliff başkan geldi de. Bir anlamı oldu özellikle de sonu efsane ve çarpıcıydı.

SDN Son Haberler

Son mesajlar