Kodlama Dil Öğrenme İsteğim Var Ama Korkumda Var

Bu konuyu okuyanlar

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Bu güne kadar epeyce ve iyice planladım ayrıca her yeri kurcalamadan edemeyince bazı şeyleri bozacağım diye korkuyorum. Yavaş yavaş konuya geçeyim.

Neyse, ben kodlama dili öğrenmeye aşırı merak sardım, bu biraz ürkütebilir ama alışa gelecek durumlara benzememektedir. Elimden geleni yapacağım ama nesneye yönelik kodlama dili öğreneceğim, nesneye yönelik kodlama dilinde oyun yazmanın yanı sıra program yazabilme özelliği vardır. Bu nesneye yönelik kodlama dilini öğreneceğim, ama ben çekiniyorum.

Daha sonra, kodlama dilini öğrendik diyelim, Remake ve özgün oyunlarımı sevdirebilecek miyim, malum şeytanca davranmadıkça oyunlar tutmaz belki şansım varsa sevebilirler ise ben mutlu olurum gerçekten ve en azından acı çekmemiş olurum. Ama sadece işin para boyutu var ama en azından “Açık Kaynak Kod” felsefesini yapacağım. Fakat çıkaracağım oyunları kötüye kullanacaklar diye korkuyorum ve ister istemez vazgeçiyorum.

Ben eğer hata yapacaksam, iki mislisini ödemeye hazırım. Ayrıca çok ama çok azimliyim, ayrıca gerçekten çok ciddiyim.

Son mesajlar