Knight Online ve LOL için 6000-7500 TL Sistem Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

moussa marega

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba. Knight Online oynayacağım için Intel ve NVIDIA tabanlı sistem dizmek istiyorum. Fiyata monitör dahil. Sistemi Vatan'dan alacağım. Vatan'dan toplarsanız sevinirim. Knight, LOL ve konuşma programlarından başka bir şey yüklemiyorum. HDD'siz sadece 500 GB civarı SSD yeterli olur mu? Zaman ayırıp yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkürler. Bu arada çok olmasa da Pugb falan da deneyebilirim oyun olarak bilginize.

Fiyat hakkında not: 6500 TL civarına almayı düşünüyorum fakat içime sinerse diye 7500'e kadar açık kapı bıraktım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu güncel

Son düzenleme:

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
PC toplama bölümünde İntel olarak sadece İ3 9100F gözüktüğü için bu şekilde topladım.
Birde intel ve nvidia dışında parça alabilseydin bu sistemden çok çok daha iyi bir sistem alınabilirdi ama madem illa intel-nvidia ancak bu kadar oldu.
Yine de günümüz oyunlarının hepsini 1080P Ultra da 60 FPS ve üstünde oynatabilecek bir sistem,500GB SSD her türlü yeterli olur yani depolama alanında bir sıkıntı yaşamazsın.

7250TL civarı tuttu.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
PC toplama bölümünde İntel olarak sadece İ3 9100F gözüktüğü için bu şekilde topladım.
Birde intel ve nvidia dışında parça alabilseydin bu sistemden çok çok daha iyi bir sistem alınabilirdi ama madem illa intel-nvidia ancak bu kadar oldu.
Yine de günümüz oyunlarının hepsini 1080P Ultra da 60 FPS ve üstünde oynatabilecek bir sistem,500GB SSD her türlü yeterli olur yani depolama alanında bir sıkıntı yaşamazsın.

7250TL civarı tuttu.
Yarın,8000 civarı olur bu sistem. :( Akşam ,son.