Klişe sorun: Klavye harflere çift tıklıyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkecemcelik7

Asistan
Reaksiyon puanı
50
herkeze merhaaba şuan yeni alddığım klaayvyemlle yaazzıyorum dizüstü bil.e kllavye aldım ve sonuç bbu
buraya kadar aldığım klavyeyle yazdım şimdi ise dizüstünün orjinal klavyesiyle yazıyorum detayları yazayım
1- yeni aldım bu sabah kargoyla geldi eski veya kullanılmış değildir
2- donanımsal olduğunu pekte düşünmüyorum ama donanımsal olabilirde
3- klavyeye kargoda mı birşey olmuştur yani garantisi var iken geri mi göndermeliyim yoksa göndermeden de bilgisayar içi ayarlardan yapılır mı
4- başka klavye alcak param yok...... bu klavyeyi bile zar zor aldım
5- klavye nasıl bişey derseniz aldığım yer ve klavyenin kendisi: https: //urun.n11.com/klavye/gmx-k5-mekanik-hisli-rgb-isikli-turkce-oyuncu-klavyesi-P413133697
6- her tuşta bu sıkıntı var ayrıca oyunda da wasd tuşlarına bastığımda bi gidiyo bi duruyo bi gidiyo bi duruyo

Yani her tuşunda 2 kere basıyor ve en büyük sorun oyunlarda adamı ve kontrol etmem gereken şeyi ilerletemiyorum veya bir yere kadar ilerliyor...
LÜTFEN YARDIM EDİN..........

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
herkeze merhaaba şuan yeni alddığım klaayvyemlle yaazzıyorum dizüstü bil.e kllavye aldım ve sonuç bbu
buraya kadar aldığım klavyeyle yazdım şimdi ise dizüstünün orjinal klavyesiyle yazıyorum detayları yazayım
1- yeni aldım bu sabah kargoyla geldi eski veya kullanılmış değildir
2- donanımsal olduğunu pekte düşünmüyorum ama donanımsal olabilirde
3- klavyeye kargoda mı birşey olmuştur yani garantisi var iken geri mi göndermeliyim yoksa göndermeden de bilgisayar içi ayarlardan yapılır mı
4- başka klavye alcak param yok...... bu klavyeyi bile zar zor aldım
5- klavye nasıl bişey derseniz aldığım yer ve klavyenin kendisi: https: //urun.n11.com/klavye/gmx-k5-mekanik-hisli-rgb-isikli-turkce-oyuncu-klavyesi-P413133697
6- her tuşta bu sıkıntı var ayrıca oyunda da wasd tuşlarına bastığımda bi gidiyo bi duruyo bi gidiyo bi duruyo

Yani her tuşunda 2 kere basıyor ve en büyük sorun oyunlarda adamı ve kontrol etmem gereken şeyi ilerletemiyorum veya bir yere kadar ilerliyor...
LÜTFEN YARDIM EDİN..........
Neden 70 liraya bu klavyeyi aldınız :(

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Neden 2 tane konu açıyorsun forum burası çöplük değil tek konu üzerinden yürü.

berkecemcelik7

Asistan
Reaksiyon puanı
50

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Lütfen daha önce açmış olduğunuz bir konuyu bir kez daha açmayın, önceki konunuzdan devam edin. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar