Klinik önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Baybars34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
merhaba arkadaşlar annem: 156 babam: 167 boylarında ve ben 16 yaşındayım bu ay 17 ye gireceğim boyum 170 cm ve internette biraz araştırınca kliniğe başvurulması gerektiğini ve çeşitli tedavi yöntemleriyle tedavi edilebildiğini öğrendim ancak hangi kliniğe gitmeliyim bilmiyorum varsa bileniniz hem gitmem gereken kliniği hemde gerçekten faydalı olup olmadığını söylermisiniz (boy uzaması için)

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
merhaba arkadaşlar annem: 156 babam: 167 boylarında ve ben 16 yaşındayım bu ay 17 ye gireceğim boyum 170 cm ve internette biraz araştırınca kliniğe başvurulması gerektiğini ve çeşitli tedavi yöntemleriyle tedavi edilebildiğini öğrendim ancak hangi kliniğe gitmeliyim bilmiyorum varsa bileniniz hem gitmem gereken kliniği hemde gerçekten faydalı olup olmadığını söylermisiniz
Ne için kliniğe gidecekteniz

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
merhaba arkadaşlar annem: 156 babam: 167 boylarında ve ben 16 yaşındayım bu ay 17 ye gireceğim boyum 170 cm ve internette biraz araştırınca kliniğe başvurulması gerektiğini ve çeşitli tedavi yöntemleriyle tedavi edilebildiğini öğrendim ancak hangi kliniğe gitmeliyim bilmiyorum varsa bileniniz hem gitmem gereken kliniği hemde gerçekten faydalı olup olmadığını söylermisiniz
Ne için tedavi olacaksınız

Baybars34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Kliniğe gitmenize gerek yok
Youtube den çeşitli antrenmanlar var üşenmeden uygularsanız faydasını görürsünüz
hm peki uzama sence ne kadar olur ve daha uzar mı ne gibi önerilerde bulunursun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boyunu sen mi takıntı haline getirdin? Yoksa çevredekiler mi dalga geçiyor?
ben biraz takıntı haline getirdim yani yaşıtlara bakınca 175 180 civarı oluyorlarda

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368

ben biraz takıntı haline getirdim yani yaşıtlara bakınca 175 180 civarı oluyorlarda
Dostum şöyle söyleyeyim ben 1 hafta düzenli olarak yaptım 2-3 santimetre arası uzadım
Düzenli olarak 1-2 ay uygularsan olabilir

Antrenman harici barfiks çekebilirsin ilk başta zorlanırsın ama git gide alışırsın

Baybars34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Dostum şöyle söyleyeyim ben 1 hafta düzenli olarak yaptım 2-3 santimetre arası uzadım

Antrenman harici barfiks çekebilirsin ilk başta zorlanırsın ama git gide alışırsın
hangi antrenman mesela yaptın varmı şu kanalı izle filan diye veya şu video

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503

Evde barfiks aletiniz varsa günde 5 dakika boyunca barfikse asilin.(zor oluyorsa bölüm bölüm de yapabilirsiniz).Bunu 1 ay boyunca yapın.kesin etkili ?

Baybars34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Evde barfiks aletiniz varsa günde 5 dakika boyunca barfikse asilin.(zor oluyorsa bölüm bölüm de yapabilirsiniz).Bunu 1 ay boyunca yapın.kesin etkili ?
Boyunu sen mi takıntı haline getirdin? Yoksa çevredekiler mi dalga geçiyor?

Hem bir tavsiye daha vereyim.Sakın moralini düşürme bu konuda dediklerimi azimle yap.Çevrendekilere aldırma.

hepinize ayrı ayrı teşekkürler fikir ve ilginiz için sağolun iyi günler ...

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
hangi antrenman mesela yaptın varmı şu kanalı izle filan diye veya şu video

Ben bu kanal antrenmanları uygulamıştım
Bir sürü saçma videosu var onlar önemli değil ben izlediklerimin linkini atarım

Bu videoyu izleyerek boy uzatma hakkında bilgi alabilirsin

Bir kaç tane de var