Klavyenin tuş yerleri değişti

Bu konuyu okuyanlar

Can_memo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Klavyemde w.a.s.d. ile yön tuşlarının yeri değişti bilgisayara bakıyorum böyle bir ayarda bulamadım ne yapmam lazım (win10)

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Klavyemde w.a.s.d. ile yön tuşlarının yeri değişti bilgisayara bakıyorum böyle bir ayarda bulamadım ne yapmam lazım (win10)

Merhaba;
Sanırım klavyeniz değişmiş. Bunu düzeltmek için Denetim Masası/Saat, Dil ve Bölge/Dil/Dil Seçeneklerine gelin. Giriş yöntemi kısmına gelin. Klavyeli Q olarak ayarlayın. Başka bir klavye var ise onu da kaldırın.

Can_memo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba;
Sanırım klavyeniz değişmiş. Bunu düzeltmek için Denetim Masası/Saat, Dil ve Bölge/Dil/Dil Seçeneklerine gelin. Giriş yöntemi kısmına gelin. Klavyeli Q olarak ayarlayın. Başka bir klavye var ise onu da kaldırın.
Hayir hep bu klavyeyi kullaniyodum degistirmedim

---- Mesajlar birleştirildi ----

FN ile W tuşlarına bas eş zamanlı.
Pardon fn derken anlamadim

Son düzenleme:

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Pardon fn derken anlamadim

Klavyende Fonksiyon tuşu yok mu "FN" yazar üstünde. Space ile yön tuşları arasında o sırada bulunuyor. Olmadı ekran klavyeden falan yapmaya çalış. Orada "Kontrol" olarak geçiyor yanlış hatırlamıyorsam.

umit1674

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun ben de de var fn-w yaptım olmadı yardımcı olun lütfen

mete67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba;
abi ben oyun oynarken birden w ye basınca ışıklar değişmeye başladı ışık tuşu w oldu bide f1 gibi tuşlarda ışık değiştiriyo ama o ışık değiştiren tuşlar hayla işlevinde ama ışık değiştiriyor nolur söyleyin abi

qwerty123456

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bana da olmuştu bir kere klavye ayarlarından Türkçe Q klavye seçeneği seçili olduğuna emin olun.

Cemilirift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar mobilde aynı sorunu yaşıyorum ne yapabilirim. Bi yardım edin bulamadım 2 saattir.

Son mesajlar