Klasörü Silemiyorum !!....

Bu konuyu okuyanlar

HasTürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaşlar işletim sistemim XP D sürücüsünde bir klasör oluştu nerden geldiğini bilmiyorum ben bu klasörü bir türlü silemiyorum içinde bazı .dll dosyaları var.Bilgisayarı güvenli kipte başlattım ama yine de silemedim çözüm önerileriniz varmıdır.......

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Kardeş klasörün ismi 2hsdsadhkljıu353623nfsafj214 gibi birşey mi?

ertan_k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Unlocker programını kullanmayı tavsiye ederim

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
pc yi açtıktan hemen sonra yada kapatma komutu verdıkten sonra pc kapatılırken sılmeye calıs. benımde bırkac tane vardı o sekıl dosyalardan sıldım

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Kardeş bende o dsoyalardan 20-30 tane var siliyim dedim silindi bir tanesini sildim frameworku yüklediğim o dosyanın içindeki dosyalardan birini istedi benden ben de yükleyemedim yani bence silme kardeş siliyim dedim 2-3 program o dosyalardan istedi.Kardeş şimdi resim verecem bu arada gerçekten silme bendekilerde hep dll dosyaları falan bazı dosyalar var.

HasTürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Unlocker programını kullanarak sorunu halletim.Teşekkürler arkadaşlar

Kardeş bende o dsoyalardan 20-30 tane var siliyim dedim silindi bir tanesini sildim frameworku yüklediğim o dosyanın içindeki dosyalardan birini istedi benden ben de yükleyemedim yani bence silme kardeş siliyim dedim 2-3 program o dosyalardan istedi.

ExceLLeNT senin dediğine gelince benim klasör D sürücüsünde ben de de framework yüklü senin klasörde D demiydiki.
D sürücündeki bir klasörün Framework la ilgisi varmıdırki:confused1:
Visual Studio filan yüklü sonra bozulmasın :D

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Kardeş niye bozulmasın ben önceden o dosyaları silmemişken her şey çalışıyordu bir tanesini sildim bozuldu programlar aha bendeki dosyaların da resmi hepsinin içinde dll dosyası falan var.

adszjbx.png

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
O klasörleri Windows Update oluşturuyor. O yüzden silmenizi pek tavsiye etmem :) Ama niye C: değilde başka disklerde oluşturuyor anlamadım :D

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bak kardeş update yapıyormuş yani silmek zararlı.

Valla framework 3.0ı yüklerken bir klasörü silmiştim ve o klasördeki bir dosya eksik diye hata verdi.

systemengineer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardesm arkadaslarn dediqi gibi UNLOCKER programını kullan...diledigin dosyaları silebilirsin..
daha sonra o klasörü ismini regedit de bir arama yaptır.bulursa onları da sil

cedricgs32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynısı bu gün bendede oluştu ewt windows update den oluşuyor bu dosya ben şu na silmedim ama silcek olsaydım hiç uğraşmazdım direk biçimlendiriridim d yi biterdi ama senin d de dosyaların filan warsa bilemem :)