Klasik

Bu konuyu okuyanlar

Lexer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir akıllı telefon alacağım görüşlerinizi bekliyorum. Aklımdaki telefonları sayayım; Sony Xperia U-P-Sola-Nevo L, HTC One V-Desire X, Motorola Motoluxe-Atrix, Samsung Galaxy Ace 2 ve LG Optimus L5-L7. Bunların herhangi biri büyük ölçüde ihtiyaçlarımı karşılar fakat ben en makul fiyata en iyi özellikleri almak istiyorum. Özellikle Xperia U çok hoşuma gitti fakat ekranı biraz demode. Bu fiyat aralıklarında ve özelliklerinde görüşlerinizi bekliyorum...

kirito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia u güzel bir telefon fakat ek bir hafıza kartı yok bildiğim üzere sadece 4 gb diye biliyorum ben tabii senin kararın ama bence pek yetmeyen bir telefon :(

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bir akıllı telefon alacağım görüşlerinizi bekliyorum. Aklımdaki telefonları sayayım; Sony Xperia U-P-Sola-Nevo L, HTC One V-Desire X, Motorola Motoluxe-Atrix, Samsung Galaxy Ace 2 ve LG Optimus L5-L7. Bunların herhangi biri büyük ölçüde ihtiyaçlarımı karşılar fakat ben en makul fiyata en iyi özellikleri almak istiyorum. Özellikle Xperia U çok hoşuma gitti fakat ekranı biraz demode. Bu fiyat aralıklarında ve özelliklerinde görüşlerinizi bekliyorum...

Xperia U almayın,4GB hafıza hiçbir şeye yetmez ve SAR değeri 1.65 w/kg (1 w/kg'dan fazla olmaması gerekiyor.) Onun yerine Xperia P ve Desire X öneririm.Arayüz ve müzik için Desire X, tasarım,ekran, internet ve performans için Xperia P öneririm.Xperia P daha iyidir ama kriterlerinize göre seçim yapmanızı öneririm.
HTC Desire X VS SONY Xperia P

kirito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P gayet güzel ama şarz sorunu var. Keşke aynı özellikte bataryası iyi olan bi telefon olsa .s