Kızıyla evlendi

abidos

Üyecik
Kızıyla Evlendi


Resmi büyütmek için tıklayın Hindistan'ın Bengal Kentinde 35 Yaşındaki Baba, Yaşı Henüz Tespit Edilemeyen Kızıyla Evlendi; Kız Şimdi Hamile.


Hindistan'ın Bengal kentinde 35 yaşındaki baba, yaşı henüz tespit edilemeyen kızıyla evlendi; kız şimdi hamile.

İnanılmaz olayların yaşandığı Hindistan'da son olarak 35 yaşındaki Afazuddin Ali adlı bir kişi, kendisine "kutsal emir" geldiğini söyleyip, kızıyla evlendi; ve kız şimdi hamile. Polis yetkililerinin verdiği bilgiye göre ülkenin batısındaki Bengal'de yaşanan olayda, günlük işlerde çalışan Afazuddin Ali adlı köylü, kızıyla evlendiğini itiraf etti. Bundan 6 ay önce dosyaya giren olayla ilgili olarak polis, "Baba"yı gözaltına aldı, mahkemeye çıkarılan Ali serbest bırakıldı. Şimdi Polis, konuyla ilgili yeni dosya bir soruşturma dosyası açtı.


Polis, aile içinde kimsenin şikayetçi olmadığı enteresan bir durum olarak nitelediği olayla ilgili olarak, "Baba hakkında soruşturma dosyasının hazırlanması için kızın gerçek yaşı tespit edilecek. Bunun için de bazı tıbbı tetkikler yapılacak. Kız bugüne kadar hiç okula gitmemiş ve durumun onu korkuttuğu anlaşılıyor" açıklamasında bulundu.

Mahkeme çıkışı herhangi bir pişmanlık göstermediği bildirilen Ali'nin "Bir suç işlediğime inanmıyorum, siz Tanrı'nın ne istediğini görmüyor musunuz" dediği bildirildi.

Geçtiğimiz günler de bir hintli, geçmişte bir köpeğe kötü davrandığı ve lanetlendiği inancıyla bir dişi köpekle evlenmişti. 6 dakika

Moderatör Not : Alıntı adreslerini belirtmeyi ihmal etmeyiniz. Forum kurallarına dikkat edelim.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=44878&cat=180&dt=2007/11/20
 

betülxx

Üyecik
o adamanı gerçek kızı değildir büyük ihtimalle dna testi filan yapsınlar çıkarda insanların sapkınlığı had safhada allah ıslah etsin....bakın inançsızlık egitimsizlik nelere yol açıyor ya...
 

DarkLady

Dekan
betülxx dedi ki:
o adamanı gerçek kızı değildir büyük ihtimalle dna testi filan yapsınlar çıkarda insanların sapkınlığı had safhada allah ıslah etsin....bakın inançsızlık egitimsizlik nelere yol açıyor ya...
bende sanmamm mutlak üveydirrr:S neyseki burası Türkiyee değill:)
 

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Bilmiyorum insanlar niye buna sapkınlık gözüyle bakıyor. Nitekim artık modern bir dünyada yaşıyoruz ve insanları cinsel/sosyal tercihlerinden ötürü böyle itham etmemeliyiz. Sonuçta eğer ikisi de bu işten memnunsa biz neden karışıyoruz?

İnsanlar neye göre neye sapkınlık neye ahlaksızlık diyeceklerini nasıl da iyi biliyorlar. Hey gidi maymunoğlu, kainatın kozmolojisi, evrenin evrimi ne güzel de bir iyi/kötü ayrımı yapabilme yetisi vermiş sana. Maymun atalarımızın ruhları şad olsun.

"Biz insana iki tepeyi (iyi ve kötüyü) de öğrettik."
 

Kriptograf

Profesör
Alışılmışın dışında bir durum olduğu için hep yanlış gelebilir.Ama yanlış olan kimseye yararı olmayandır.En azından etkileşimde bulunan hiç kimseye.Ortada bir şikayet yoksa kanun kimin hakkını savunacak herkes benim hakkım yenmiyor derse yanlış nerede...

İlginç bir durum adama belkide gerçekten böyle bir emir gelmiştir,imkansız mıdır?,çok uzun sürelerdir olmadığı için imkansız gibi gözükebilir ama imkansız değildir.Olabilirliği var.

Mahkeme ne sebeple serbest bırakmış.Ayrıca ne sebeple yargılamış.Sen kızınla evlendin suçlusun sebep.Kız şikayetçi mi?hayır ya annesi o da hayır.Hakim tabi salmıştır. :)
 
Üst