Kızın gönlünü nasıl kazanabilirim

Bu konuyu okuyanlar

selepne01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle meraba 18 yasindayim lise 3 ogrencisiyim gecen sene ayni sinifta oldugum bi kızla bu senede ayni siniftayim kizin bana ilgisi vardi ben ayni sinifta oldugumuz icin pek yaklasmadim ama yine ayni sinifa dustuk ve okulun acildigi ilk gunden cıkmaya basladik ama bi hafta icinde kıskanclik yuzunden sorun olup arkadas kalalim ayagina yatmaya basladi ama kizin beni sevdigini biliyorum cokk kiskanc dayanamiyo anladim ama napsam geri donmuyo sevdigi halde vazgeciyo ben vazgecmek istemedikce o arkadasim diyo çok sevdigim icin kiskaniyorum zamana birakalim suanki durumda böylesi iyi diyo ama ben istemiyorum napsam ikna edemiyorum biri bana bu kizin gonlunu nasil alabilecegimi söyleyebilirmi guvenini nasil kazanirim 1 haftadir yapamdigim sebeklik kalmadi hosuna gidiyo ama yine yokk yani deli oldum saçma mesajlar atmayin lutfen

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Yok mu el atan!!! Arkadaşlar durum acilmiş :D

selepne01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla acil.1 haftadir ugrasiyorum daha uzarsa yaş cok ergence ama durum bu yani yapicak bisey yok.gulen gulmeye devam etsin herkes yaşar böyle biseyler hayatinin belli bi evresinde

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Hımm.. O zaman tavsiye istiyorsan boş ver bunları. Derslerine çalış.

selepne01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Derslerim.cok iyidir hicber sıkıtım yok o konuda aksatmam bunlar icin ama buda gerekli yani abi 😄 simdi yanlısmıyım

Absolut Milk

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
bayan olarak fazla naz aşık usandırır diyorum.
şebeklik yapma bence, seviyorsa da dayanamaz zaten döner bu kadar abartma :D

bi söz vardı giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir falan filan :D

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kıskançlık bir hastalık kız arkadaşın o hastalığı yenmedikce bu böyle gider :D Sana güvense bu kadar kıskanç olmaz olamaz.

selepne01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende usanıyorum artık 😄 sıkıldım acikcasi napsam dönduremedim bu saatten sonra arkadasım demem yani içime sinmez 😄 kotu olurum

Gidende gittigi gun gercekten bitiyo galiba 😌

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Bence direk yemeğe çıkıp ona sevdiğini (bir de bende lise 1 im aramızda pek fark yok)

VazgectimSenden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Topu ona at.. Ben senden çok hoşlanıyorum, yanında olmak bana büyük mutluluk veriyor. Ancak sen istemiyorsan da seni zorlayamam bana bir yanıt ver de..

Şayet istemiyorum derse ilgini şak diye kes ne oldum desin...

Bu noktada döneceği varsa emin ol döner.. Ama yok hepten silmişse seni zaten dönmez. Ancak bence en iyi taktik budur...

lqnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Son yazılan kesinlikle en doğru taktik bence de. Ek olarak kızın peşinde koşmaya devam edersen bu hoşuna gidecek sense hırs yapacak ve kendini uçuruma sürükliceksin o zevk alıcak bundan egosunu tatmin edeceksin sense boş yere vakit ve itibar kaybedeceksin uğraşma taktiği uygula dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır.

Bir de son ek olarak:
[video=youtube;JOF0i4I8EcA]http://www.youtube.com/watch?v=JOF0i4I8EcA[/video]